Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem lenne?

Fityma szűkületem lenne?

Figyelt kérdés
merev állapotban nem tudom lehúzni teljesen a bőrt, nyugalmi állapotban simán megy, esetleg ha ez a problémám lehet otthon "gyógyítani?" vagy csak az orvos a megoldás? :/ 16/f

2017. máj. 20. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkület és rövid fitymafék is okozhat ilyen tüneteket. Érdemes lenne orvoshoz menned, ne otthon próbáld megoldani!
2017. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább orvos. Az otthoni vajákolással több kárt okozhatsz mint hasznot.
2017. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, az orvossal csak az a bajom h "sok idő" és fura lenne otthon h hol voltam és nem szeretném hogy otthon megtudják.. :/
2017. máj. 21. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tűnik vészesnek, simán lehet, hogy a használattól is javulni fog. Azt nem írtad, mi akadályozza a merev hátrahúzást. Orvossal érdemes megnézetni, de a legtöbben zsigerből körülmetélést javasolnak, ami esetedben hót felesleges lenne.
2017. máj. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meleg vízben vagy sikosító vagy egyéb krém segítségével a fitymádat ha tornáztatod javulhat a fitymaszűkületed.


Elmehetsz egyedül urolögushoz,beutaló nem kell,ő is írhat fel szteroidos krémet,de műtétre lenne szükség több lehetőség is van

2017. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!