Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha a jobb herém nagyobb...

Kis Jóska2004 kérdése:

Az baj ha a jobb herém nagyobb mint a másik?!

Figyelt kérdés

A jobb herém nagyobb mint a másik tegnap vettem észre

tapintásra kemény és fáj is!!!



A válaszokat előre is köszönöm



2017. máj. 25. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Általában az egyik heréje majdnem minden férfinek nagyobb mint a másik, sőt az egyik lentebb is lóg a másiknál. Ez normális. Az hogy keményebb tapintású és fáj is az már nem normális. Jobb lenne a biztonság kedvéért egy urológusnak megmutatni.
2017. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 spectator ***** válasza:
53%
Önmagában nem baj, de ha több napon át fáj, akkor menj el urológushoz.
2017. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tapintásra kemény? Szerintem nem szabad viccelni vele, ne félj az urológustól, ez akár komoly dolog is lehet! Tényleg nézesd meg minél hamarabb, bajod nem lehet belőle, ha pedig gond van, még időben tudtok lépni!
2017. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyobb, az nem baj, az ember nem szimmetrikus teljesen. Ha fáj: tényleg urológus kellene-nem kell beutaló.
2017. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért van itt minden válasz lepontozva! Valóban az egyik here általában nagyobb mint a másik! Ezzel nincs gond! De azzal, hogy keményebb és fáj is azzal igen van és jó lenne ha látná urulógus!
2017. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

A herék sem egyformák,ugyan úgy ahogy más páros szerveink testrészeink .Nekem is lepontozzák minden jó válaszomat,de rájöttem miért .Remélem mások is rádöbbennek majd .

Nem a válaszok vannak lepontozva ,hanem a válasz adók .

2017. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Mint már sokan előttem leírták. Az hogy az egyik nagyobb az természete. A fájdalom és keményebb tapintás az nem ok. Ha még nem tetted irány az urológia!


#6! Idézek egy, az elmult napokban neked szóló válaszadó írásából. "Azt, hogy olyan a híred itt amilyen azt te kizárólag egyvalakinek köszönheted: magadnak. Részletezhetném miért, de úgyis levennék itt az illetékesek és ismerve milyen vagy, ugyse változtatnál rajta, ahogy eddig se tetted. És nem kell nekem a kezecskékkel ítélkeznem fölötted, a többi fórumozó nélkülem is nagyon utál itt téged, főleg a privát üzenetekben űzött tevékenykedéseid miatt, mert ezt is csak magadnak köszönheted. Azt hogy itt téged még megtűrnek egyesek, azt itt senki nem érti, én sem. De nyilvánvalóan ez is csak ront, mint a te híreden, mind azokén, akik még engedik, hogy itt kommentelj!

Jó lenne elgondolkodnál!

2017. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2018. márc. 2. 11:59
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj velük, azért fájt mert nőtt.
2018. márc. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!