Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog termelődni a sperma?...

Mikor fog termelődni a sperma? Először hol fog szőrösödni?

Figyelt kérdés
12F

2017. jún. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ezeket bárki megjósolhatja ezen az oldalon, mert mindenkinél másképp alakul a serdülés folyamata. (Nekem például 13 évesen kezdett szőrösödni a pénisz környékén, és kicsit később lett spermám is.) Van, akinél már korábban jelentkezik, de ismerek olyat, ak csak 14-15 évesen ért el addig a fejlődésben. Sok mindentől függ ez. Te sehol nem szőrösödsz még?
2017. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A farok szőrösödés, hónalj szőrösödés, farok megnövekedése, golyók növekedése és a sperma kb. 1 éven belül követi egymást szóval ha ezek közül az egyik elindult akkor követni fogja nemsokára a többi is :)

De mindenkinél máshogy van a sorrend és más korban következik be, én csak azt tudom hogy nekem hogy volt azt viszont sajnos nem hogy neked hogy lesz.

2017. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 11 évesen is szőrös volt a péniszem, spermám olyan 12 éves korban lett, a hónaljam csak 13 éves koromban kezdett szőrösödni.
2017. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyéni ki mikor kezd el serdülni,gyakran akik 12-14 évesen a többiekhez képest alacsonyak később szőrösödnek,sokszor amìg nem nyúlnak meg addig kisebb a szerszàm is,és átlalában spermájuk is később lesz,de idővel behozzák a lemaradást.



De legelőször a fanszőr jelenik meg.


Átlag fejlett magas tiniknek 12-13 éves koruk elején lesz fanszőrük.Akik 13 évesen csupaszok azok későnérők.

12-13 éves korban már lehet sperma,hónaj szőr is.



Kb 12 éves korom előtt pàr hónappal kezdtem szőrösödni,spermám 12 évesen lett meg hónajszőröm is

2017. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Milyen magas vagy most kb?
2017. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
korán szőrösödtem 11 évesen már volt a péniszemnél utána meg hónalj 12 évesen már volt magömlésem
2017. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 12 évesen kezdtem szőrösődni,fanszőrzetem lenni,nőni :) 12F
2017. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!