Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Több országban van kötelező...

Több országban van kötelező orvosi vizsgálat. Ez magában foglalja a labor, és a teljes testi vizsgálatot ide értve, a here végbélnyílás, esetleg prosztata vizsgálatot. Te egyetértenél vele ha nálunk is lenne ilyen vizsgálat? Hány éves vagy? 35F

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyet egy orszàgban sem hallottam.Milyen országra gondolsz?


Semmikèpp se tenném kötelezővé,ez mindenkinek a maga döntése kell,hogy legyen,alapból nem a kulturáltságról,jól felszereltségrők ismert a mi egészségügyünk.A felvilágosítást fontosabbnak tartanám.Ha változtatni akarnak akkor a fogakat lehessen jóval olcsóbban megcsináltatni,a fogszabályzás,fogpótlás stb is rengetegbe kerül,sokan nem tudjàk kifizetni.Max az ekg vizsgálatot támogatnám vagy a vérvételt,egészségnapkon a prosztata vizsgálatot is vérvétellel intézik el.Hallás vizsgálat netán

2017. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ide értve, a here végbélnyílás, esetleg prosztata vizsgálatot.


Nincs ilyen vizsgálat sehol. Viszont te erre gerjedsz...

2017. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam utolsó ,naná h törölték...
2017. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem szeretem a labor vizsgálatokat (ha szurkálnak), de egyéb szűrő vizsgálatok nálunk is léteznek. Én pl. urológiára rendszeresen járok. Mindenkinek van lehetősége ilyeneken részt venni.


De hogy kötelező lenne? Azt nem tudnám elképzelni.

De azzal sem tudok azonosulni, hogy károgunk, ellenezzük, hogy majd megyek, amikor bajom van... Higgyétek el, hogy akkor már késő lesz! 3 tragikus rákeset után hallom vissza a családoktól, hogyha időben felfedezték volna... A betegség nem válogat, mi viszont tudunk ellene tenni. Gondoljunk csak a TBC visszaszorítására a kötelező tüdőszűréssel. Szóval jó kérdés... A prevencióra biztos nagy hangsúlyt fektetnék.

2017. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen. Sőt, amit nem is akarnának megvizsgálni, még azt is felajánlanám. Te tényleg erre gerjedsz?
2017. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem hasznos lenne szuresre. F43

2019. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!