Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom kiverni?

Miért nem tudom kiverni?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok a maszturbálással, de valahogy sehogy sem meg. Az egyetlen baj az hogy nem jön sperma. Előváladék is ritkán jön, de nem az önkielégítés közben. Ebben az egészben az is szerepet játszhat hogy öt évesen körülmetéltek fitymaszűkület miatt. Igazából, ha majd valaha lesz barátnőm, attól félek hogy az első szex után szakítani fog velem, mivel nem tudok elmenni. Egy dolog biztos. Van spermám, mivel lassan két éve, gyakran van éjszakai magömlésem.


15/f



2017. jún. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A körülmetélésednek ehhez nincs köze. Biztosan elég hosszú ideig csinálod? Nem lehet, hogy hamar abbahagyod?
2017. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abbahagyni 30 perc után szoktam.
2017. jún. 10. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit érzel mikor vered?
2017. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó érzés, jó csinálni, de a vége felé már elfárad a kezem.


És egy kérdés. A sperma az magától jön vagy nyomni kell mint a vizelésnél? Mivel néha az is jön közben.

2017. jún. 10. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A spermának magától kell jönnie. Előtte 5-6 másodperccel már nem lehet megakadályozni. Van aki meg attól szenved, hogy túl hamar elmegy.
2017. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

És milyen típusú a metélésed?

Ez fontos lenne.

Használsz sikosítót?

2017. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a típust nem értem, milyenek vannak?


Sikosítót nem, mivel nincs rá lehetőségem, de kézkrémmel vagy testápolóval szoktam próbálni.

2017. jún. 10. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Létezik részleges körölmetélés, meg teljes. Valamint van, amikor csak feloldja a fitymaletapadást a doki.


A problémádról: előfordulhat, hogy stressz okozza, hogy nem tudsz spriccelni, amikor maszturbálsz. Ritkább eset, hogy trauma miatt.


De remélem, nem trollkodásból írtad ki, kamuból...


Ha tényleg fennáll a probléma, továbbiak:


Esetleg hibás technikád is okozhatja...


Mivel ezek szerint körülmetéltek téged, esélyesen érzéketlen lehet a makkod. Ez esetben csak enyhén okoz élvezetet neked a makkingerlés, vagy egyáltalán nem.


Ha így áll a ...khm... dolog ;) , akkor óvatosan bár, de "húzogasd" a péniszed törzsén a bőrt két ujjal: hübelujj a pénisz felső részén, a mutatóujj az alsón, az ondóvezetéken. Ugyebár neked esélyesen nem nyúlik meg nagyon a fitymád, vagy ha igen, avval vigyáz, nehogy fájdalmat okozz magadnak. Mert ugyebár akit körülmetélnek, rövid a fitymája.


Lehet, hogy a technikád nem olyan, amikor könnyen és spontán spriccelhetnél, tehát esetleg próbáld úgy, hogy a péniszed törzsének felső, has felőli részére enyhe nyomást gyakorolsz, amikor a hasad felé tolod a fitymádat a péniszeden, az nagy élvezetet tud okozni, és ritmikusan ismételgetve hamar és könnyen ejakulációhoz, tehát orgazmusos elélvezéshez, spircceléshez vezet.


A legtöbb fiú és férfi inkább korai magömléssel küzd, tehát akár fél perc alatt elélvez, spriccel. De a metéltek általában tovább bírják. A te gondod ellentétes: neked egyelőre teljesen hiányzott a maszturbálás általi spricc, de talán pusztán technika váltással megoldódik.


Viszont ha lelki probléma áll emögött, akkor nem technika függő. Az esetben iskolapszichológust esetleg próbálj meg felkeresni, és ha megbízhatónak tűnik, akkor add elő neki a problémádat...


De sose add ki magad teljesen, pszichomókusnak se, szerintem. Bár én sose voltam még ilyennél, de tudod, sok a visszaélés a felnőttek körében. Felnőttként mondom neked. Sok a szemétkedő nagykorú (is)...


Tehát keresd az optimumot: add ki magadból a mondanivalót ott és akkor, ahol és amikor helye van, de csak annyira, amennyire feltétlen szükséges.

2017. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Már megint ki a gyík pontozott választ nullára, ok nélkül...? :)) Kész röhej. :))
2017. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!