Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnak jobb/nagyobb...

Hogyan tudnak jobb/nagyobb helyen jatszani? Pl:Debrecen, Fradi, vagy kisebb Szolnok ilyenek pls rendes válaszokat ha lehet légyszi irjatok

Figyelt kérdés
Mar fociztam es nem mondom hogy nagyon jo vagyok mert soha nem biztam el magam, es soha nem voltam nagyképű,beképzelt. De nagyon sokan mondták hogy nagyon jol játszom,nagy tehetség vagyok :) ezt mar mondta tobb edző is es olyan emberek akik regen fociztak es igen értenek a focihoz, mondtak emberek,gyerekek,lányok. Voltak olyan kis Fiúk kb 8,11.14 évesek hogy én nem vagyok sztár de az egyik pelda képük én vagyok :) mert olyan játékot mutatok amit meg nehany sztár sem mutat es ezt mar mondta az edzőim is arra értik hogy jol játszom,mindig mutatok ujjat a pályán es olyan kitartasom/akaratom van amit nem nagyon latot akor us küzdök ha mar meg a remenysem seggit, soha nem adom fel! Ez jol eset nagyon :) es ugy gondolom meg probalnam nagyobb klubokban/helyeken pls ha tudok valmit Segítsetek
2016. febr. 8. 21:28
 1/1 A kérdező kommentje:

Es leginkább hátvédként/védekező játékos vagyok.

kor: 17/F

ha olvasa olyan ember aki tenyleg edző, vagy szeretne Segíteni akkor kérem irjon :)

2016. febr. 8. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!