Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és le van...

14 éves vagyok és le van tapadva kicsit a fitymám a makkomra?

Figyelt kérdés
Na szóval nem rég vettem észre, jöttem rá hogy egy kicsit, 1-3 mm kb... szóval pont nem tudom teljesen felhuzni 1-2 mm kéne és az le van tapadva... mit csináljak ? nem jön föl magától ? valamien házi praktikák ? vagy urulógus ? oda meg félek elmenni még azért kissebb vagyok de szüleimnek se akarok szólni... valaki segitsen... ha nem voltam érthető szólj :)
2010. máj. 18. 21:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sikerült... lejött nem is akar visszatapadni remélem... na mindegy az a lényeg hogy sikerült és nagyon kösz :)
2010. jún. 6. 09:03
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Óvatosan húzogasd fürdéskor ez sok fiúnak bejött és lazzulni fog,de nyugodtan a háziorvosnak is megmutathatod.És enyhe szükületre nem csak a metélés van mint megoldás,van ahol elég ha kenőcsőt ad a doki és van ahol hátrarántja majd úgy kap kenőcsőt,ha ezek nem elegek akkor apró kétoldali szinte nem is látható bemetszést szokat csinálni és lazítanak a bőrőn és a legvégső megoldás a metélés,amit nem javaslok,egyrészt nem szép,sok lány udninak tartja és van akinek nem sikerül jól és később foltosodik,kiszárad a makkja.Az a kis bőr nem hiába van ott.Sok sikert ha nincs változás akkor menj dokihoz mert csak rosszabb lesz.Sok sikert!
2010. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Húzogasd sokat, vmilyen sikosítóval (pl. babaolaj, testápoló, vagy a kádban üldögélve)

nincs fitymaszűkületed

nem kell körülmetélni téged

2010. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
basszus nem értitek, hogy szerintem nem kell mennem sehova mert teljesen jó hátra tom huzni rendesen... szerencsére meg lett oldva ez a problémám... azért jó hogy nem kellett orvoshoz mennem és tom hogy irtátok meg irni fogjátok ha irtok h. jaj azért el kéne mennem de most nem akarok. na mindegy kösz a segitséget
2010. jún. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!