Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Fitymám nem jön le teljesen,...

A Fitymám nem jön le teljesen, nem fáj de csak segítséggel vagyok képes elérni valamit és az sem mindig teljes. Ha sikerült lehuzni ugy marad de sokszor láttam hogy az egyik feléről már kibujt a makk míg a másikrol még nem. Ez valami rendellenesség?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok egy lassan 4 hónapos párkapcsolattal.Eddig nem mertem belekezdeni semmibe hiszen féltem hogy a fent leírtak valami rendellenesség eredménye lenne.Sokan azt mondják magától kellene lejönnie ezért aggódom ne hogy valami rendelenesség legyen.(Fitymaszűkület vagy más hasonló)De mit kéne tennem?Hiszen nem halogathatom életem végéig.

2017. jún. 24. 04:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. A baratomnak gyerekkoraban volt ilyensmk problemaja, egy egyszeru orvosi beavatkozassal megoldodott. Teljesen normalis dolog, nem kell szegyellned a baratnod elott sem, elofordul de konnyen orvosolhato.
2017. jún. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd ez el, és gondold végig, hogy a benne leírtak alapján mit lenne értelme csinálni ebben a helyzetben!


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2017. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz,nem kell beutaló.Lehet,hogy krémmel lehet még kezelni.
2017. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!