Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Háziorvoshoz lehet fordulni...

Háziorvoshoz lehet fordulni szerszámmal?

Figyelt kérdés

16/F vagyok és azt tapasztalom hogy a péniszemen csak lankadt állapotban tudom felhúzni a bőrt, merev állapotban nem megy teljesen, csak a makk pereme alá és ha továbbhúzom 1 kicsit fáj és feszül "hátul".


Fitymaszűkülés az oka? Meglehet úszni körülmetélés nélkül? Jó hogy ha a háziorvosomhoz megyek?



2017. jún. 21. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
A helyedben inkább egyből szakorvoshoz mennék. A háziorvos max. beutalót ad, a problémádat nem tudja megoldani. Járj utána, hogy a lakóhelyed szerint hová tartozol, és kérj telefonon időpontot.
2017. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Urológiát keress fel, akár gyereket is a közeledben. Mehetsz egyedül is, de nem kell félned, mert minden nagyobb beavatkozáshoz szülői engedély kell, így nem fognak neked esni. :)

Szerintem nincs gáz, ha mereven is hátra megy, de ezt csak szemrevételezés után orvos tudja megmondani.

Beutaló nem kell, ki lehet hagyni a házi orvosodat.

2017. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél.

Ezzel urológushoz menj.Mivel mereven is a makk pereméig le tudod húzni lehet szteroidos krémet írna fel neked a doki

2017. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!