Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP "betegségem" kihez fordulj...

PPP "betegségem" kihez forduljak, háziorvoshoz vagy urológushoz?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, már vagy 4 éve tudom hogy van ilyenem, de lassan kezd nagyon irritálóvá válni. Maszturbáció közben habár nem fáj, de egy ahhoz nagyon közeli érzést ad, ami szerintem szex közben is jelen lenne.

Nem tudom, hogy el akarok-e menni a gyerekorvosomhoz, akihez már 5 éves korom óta visznek, hogy ott ő a fütyköst nézegesse, vagy menjek rögtön urológushoz. Szüleimmel nem beszéltem róla, elvégre egy kicsit problémás kérdés ez.



#urológus #pénisz rendellenesség
2016. nov. 25. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a "betegséggel" nem kell menni orvoshoz. Mivel ez ártalmatlan elváltozás. Ha mégis nagyon zavar magán urológust kell felkeresned, ahol lézerrel el lehet távolítani. De erről tudni kell a szüleidnek, ugyan is ezért keményen fizetni kell.
2016. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na és mennyit takar ez a "kemény" összeg? 50k?
2016. nov. 25. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Most néztem utána,igen,50 000Ft körül van.
2016. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A PPP simán csak egy jelenség a bőrön, nem betegség!
2016. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség,csak esztétikai hiba,de ha nagyon zavar urológushoz kell menni,ő fog tovább küldeni,mert elég drága a kezelése, lézerrel való eltüntetése.

Egyedül mehetsz urológushoz,beutaló nem kell,az urológus is tud informálni mennyi lenne a kezelés.

2016. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!