Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolai táborba megyek júliust...

Iskolai táborba megyek júliustól és orvosi igazolást kell vinnem oda. Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Jövő héten kell mennem a háziorvoshoz igazolásért, milyen vizsgálatokra számitsak? Aki volt hasonló miatt orvosnál az írjon főleg. Megnézik lenn a kukacot is majd? Csak mer eléggé szégyellős vagyok ott.

2017. jún. 24. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Jaj Istenem, biztos belehalnál, ha belenézbe, ne légy már te is ilyen szégyellnivaló nyámnyila mint a többi aki ilyeneken rinyál! Az egész egyébként arról szól, hogy nincs olyan alapbetegséged, ami miatt te nem tudnál részt venni a táborban, kvázi ez csak alapvizsgálat lehet, komolyan mondom ilyeneken f..sni...nevetséges!
2017. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogja megnézni a kukacodat, és ne számíts nagy vizsgálatra. Szerintem csak rád néz, és megírja az igazolást. Viszont a táborba együtt kell zuhanyoznod a többi sráccal. Azok viszont megnézik a kukacodat. Ha természetesen viselkedsz szinte észre sem vesznek, de ha takargatod, félrehúzódsz, vagy netalán nem fürdöl komoly cikizésnek teheted ki magad.
2017. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem tudom az hogy fog menni. Még eddig nem voltam egyedül ilyen helyen csak anyuékkal szóval eléggé tartok ettől is meg a reggeli közös öltözéstől is.
2017. jún. 24. 14:22
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Mennyi idős vagy?


Nem is értem miért kell igazolás. Pár év óta csak szülőtől kell igazolás, hogy nincs fertőző betegségre utaló tüneted. De ha kérik, akkor szerezd be. Csak meghallgatnak, belenéznek a torkodba, stb. Semmi kukacnézés nem lesz.


De az együtt fürdés simán lehet, ha olyan helyen száltok meg és ha erdei tábor, akkor még kullancsvizit is lehet, ha nem vagy beoltva.

2017. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok csak, hogy Balatonon lesz a tábor és nem csak fürdés lesz hanem sokat kirándulunk is meg hajóval is megyünk majd. 1 hétig leszek ott, az egész anyuék ötlete volt, hogy önállósodjak én nem nagyon akartam menni. Ez a kullancsvizit hogy zajlik? Elég boxerig levetkőzni elötte vagy fürdés elött fogja valaki megnézni? Nem tudom hogy be vagyoke oltva de szerintem nem. Esetleg még másvalami is várható?
2017. jún. 24. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Istenem, most komolyan! Szerinted hogy zajlik egy, kullancsvizit??? Átnézik a tested főleg a hajlatokban. Ennyi.


Mert a kullancs imádja a nyirkos, izzadós helyeket, bemászhat még a fitymád alá is, ahol a szmegma van, ott garantáltan jól érzi magát,úgyhogy ha fitymaszűkületed van és nem tudod hátrahúzni... ráb*sztál. Igazán érdekes páciens leszel, ha pont a makkod hegyén vagy peremén csíp meg egy kullancs... az orvosok meg a nővérek a sürgősségin tutira imádni fognak... :D

2017. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Pánikra semmi ok. Az orvosi vizsgálat jó eséllyel csak annyi, hogy megkérdezik, egészséges vagy-e.


A tábortól sem kell félni, ha kicsit is normálisak lesznek a többiek (erre azért elég komoly esélyed van), akkor jól fogod magad érezni. Viszont akár be vagy oltva, akár nem, kirándulás után tényleg mindenütt át kell nézned magadat, ahova meg Te nem látsz el (pl. hátad), ott valaki másnak kell átnéznie. És tényleg nem érdemes szégyellősködnöd. Ha nem csinálsz ügyet a zuhanyzásból, öltözködésből stb., akkor fel sem fog tűnni, és senki nem fog megbámulni.

2017. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hétfőn vagy kedden megyek az orvoshoz akkor majd már többet tudok. Megkérdeztem és nem vagyok beoltva szóval marad az ellenörzés
2017. jún. 25. 21:30
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Ellenőrizni mindig kell! Azt ne hagyd ki.

Az oltás a veszélyesebb és nem gyógyítható agyhártya gyulladás ellen véd. Más ellen nem! Pl. a másik komoly betegség ellen sem, ami a Lyme kór. Szóval ezt vedd majd komolyan! Ne csak a táborban, hanem minden kirándulás után otthon is.

2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Te itt is olyan hülyeségeket beszélsz,előző! És ha nincs velük egészségügyis személy?

Inkább ne szólj hozzá, ha ilyen zagyvaságokat hordasz össze, amiket majd minden topikba!

2017. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!