Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Iskolai táborba megyek júliust...

Iskolai táborba megyek júliustól és orvosi igazolást kell vinnem oda. Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Jövő héten kell mennem a háziorvoshoz igazolásért, milyen vizsgálatokra számitsak? Aki volt hasonló miatt orvosnál az írjon főleg. Megnézik lenn a kukacot is majd? Csak mer eléggé szégyellős vagyok ott.

2017. jún. 24. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Csak általános vizsgálat lesz az orvosnál.A zuhanyzàst,öltözködést aki szégyenlős az is meg tudja oldani.Akkor menj el tusolni amikor szinte alíg vannak vagy haverokkal menj,sokszor tök.üres a zuhanyzó is.Nem szoktàk a gyerekeket a táborba meztelenül vizsgálgatni nyugi,még ha kullancsot is keresnének.Ilyenről nem hallotam,ha mégis előfordulna,hogy kullancsot akarnának keresni(csajok be is hisztiznének) akkor boxerig elég ha levetkőzzöl(akaratod ellenére nem vetethetik le veled a boxert)és haj,hàt,lábakat màs nézi át,te magad meg kis tükör segítségével a boxer tartalmàt meg tudod nézni.

Mindent meg lehet oldani.


Off:Ahol sok gyereket táboroztatnak ott kell lenni elsősegély nyújtásra kiképzett személynek,hisz balesetek előfordulhatnak.


Jó táborozást!

2017. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

szerintem nem elég boxerig


[link]

2017. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Éérdekes... az előttem lévő komment (tele zagyvasággal átkerült mögém (#11-es komment)!

Vajon ez hogy történhetett...?

Tán csak nem újból elküldte a 45%-os az előtte már törölt hozzászólását?

2017. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
Na milyen volt a táborozàs?
2017. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!