Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy éreztétek a magömlést (hogy elmentek), viszont a sperma nem jött ki?

Figyelt kérdés
Nekem pár napja így van. Érzem, hogy elmentem, viszont egy csepp sperma sem jön ki. Kiderült kedden, hogy vesekövem van, arra szedek gyógyszereket, antibiotikumot, nem tudom hogy ez összefüggésben van-e azzal (magával a betegséggel és/vagy a gyógyszerekkel). Köszi!

2017. júl. 7. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Tiniként volt ilyen, de nem vesekóvem volt, hanem kb 6* rántottam rá, aztán hát nem volt már csak meleg levegő
2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót elolvastad?A mellékhatásokról szóló részt.
2017. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen is,ne kifelé ürül,hanem felfelé a húgy hólyagba .

De ez minden betegségtől független előfordul .

2017. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez mitől lehet, ha betegségtől függetlenül előfordul? Ilyenkor lehet szexelni óvszerrel vagy nélküle? (mármint úgy értem, hogy ilyenkor nem hajlamosabb elkapni az ember nemi betegséget?)
2017. júl. 8. 01:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az egyik gyógyszer egyik nem gyakori mellékhatása a rendellenes magömlés. Ez az lehet?
2017. júl. 8. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a száraz orgazmus. Gyakorlással elérhető. Nincs ebben semmi kóros. Megfelelő pillanatban kell leállni.
2017. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a #6-os válaszadóhoz. Az egész nemi működés elég bonyolult, az orgazmus elsősorban agyi-idegi történés és nem feltétlenül jár együtt magömléssel (ejakuláció).
2017. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez a gyógyszerek szedése óta van, előtte mindig volt magömlés, és nem is gyakoroltam, hogy száraz orgazmus legyen (nem is tudtam, hogy van ilyen).
2017. júl. 8. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos volt nekem is ilyen :( A húgyhólyag felé ürül a cucc. Az is egy rövid gyógyszer mellékhatás volt.
2017. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gumit ugyanúgy használj. Miután befejezted a gyógyszer szedését és helyreáll a rend, gyakorold a dolgot. Az értelme a "száraz orgazmusnak" (nem annak, ami a rendellenesség miatt van), hogy utána tovább tudod folytatni.
2017. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!