Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és letapadt a...

14 éves vagyok és letapadt a bőr a fitymámon?

Figyelt kérdés
De csak alig van letapadva szóval összesen két helyen többin pedig normálisan le van húzva,de orvoshoz ennyi miatt nem szeretnék elmenni valami kenőcs vagy taktika nincs ez ellen? Vagy esetleg ez még magától helyre jöhet?

2017. júl. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Már bocs a válaszomért, de ha kisgyerekkorodban és azóta sem volt ilyen problémád, akkor az nem alakul ki csak úgy. Nem tisztítottad rendesen, ezért tapadt le. Igen, mosd rendesen, és kend gyulladáscsökkentővel. Helyrejön, de tisztálkodj normálisan.
2017. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valakinek valami élménye,tapasztalata?
2017. júl. 9. 20:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami konkrét kenőcsöt tudsz mondani amit vegyek ami erre van kitalálva? Kérlek, Köszönöm
2017. júl. 9. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom pontosan megmondani, de a Sodoku krém, vagy a Neogranormon gyulladáscsökkentő. Recept nélkül kapható, bár nem olcsó.
2017. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok, vagy esetleg Betadine, de az receptköteles.
2017. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha így hagynám? Sose fájt a hátrahúzom meg úgy sose és nem is csúnya hogy a lányok undorodnának tőle.
2017. júl. 9. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd így,akàr rosszabbá is válhat később kezeletlenül.Ezt a letapadast meg lehet szüntetni,vagy itt javasolt krémeket kiprobálhatod vagy 14 éves kortól egyedül is elnehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni.


Vagy a gyerekorvosodhoz is elmehetsz.

2017. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!