Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület körülmetélés...

Fitymaszűkület körülmetélés nélkül? (fitymatorna, plasztika)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, részleges fitymaszűkülettel. (lankadt állapotban hátramegy a fitymám, de merev állapotban nem)

Szteroidos krémmel való nyújtásról vélemény? Valaki próbálta? Van valamilyen mellékhatása? Illetve melyik kenőcsöt ajánljátok?

Teljes körülmetést biztos nem vállalom be, kell a fitymám, nem véletlenül van az ott.



2017. júl. 10. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vélném, hogy mégsem hiába alkaulnak ki orvosilag megmagyarázhatatlan szűkületek. A körülmetélés spirituálisan egyfajta megtisztulást és férfiasságot szimbolizál. (Ez nem zsidóság.)

Ettől függetlenül egyetértenék azzal, hogy mindent alaposan át kell járni és nem csak a TKM létezik. Viszont a krémekben és nyújtásban mégsem hiszek. Mindent összevetve van egy olyan variáció is, hogy részleges metélés. Ezáltal a fityma egy része vagy jó eséllyel a fele megmarad és lehet klasszikus módon használni. Na de nyílván csak orvos tudja eldönteni, hogy elég-e ez. Illetve hozzá kell tenni azt is, hogy a részleges esetén van esély újra-szűkülésre. Akkor pedig újabb tortúra válik belőle.

Én részleges metélést beszéltem orvossal és mégis teljes lett belőle. Először nem örültem, de végül mégis nagyon meg lettem elégedve vele. Semmilyen hátrányom nem származik belőle és az egész péniszem használata egyszerű.

2018. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!