Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikorra várható javulás...

Mikorra várható javulás (pénisz gomba)?

Figyelt kérdés
Már régóta fennálló probléma hogy a makkom alatt pici pöttyök vannak és a fityma alatt vörös szélű fehér tetejű (nem kinyomható) pöttyök vannak és az egész nemiszervem sokat viszket. Most elhatároztam hogy teszek ellene és lassan 1 hete minden este bekenem canestennel a problémás részeket. Én látni vélem a javulást, de nem vagyok benne biztos hogy csak beszélem e magamnak. Nagyjából mennyi idő mire ez teljesen eltűnik, van rá esély hogy ez még a héten bekövetkezzen?
2017. júl. 11. 00:34
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt mar ilyen, ne aggodj! Ha rendszeresen kened (naponta 1-2x) es emellett megfeleloen tisztalkodsz, akkor 1-2 napon belul jelentosen javul a helyzet. Majd ha sikerult eltuntetni a gombat latszolag, akkor is ajanlatos kenegetni meg egy par napig, csokkented az eselyet a kiujulasnak. Illetve, ami nagyon fontos, es minden ember a sajat karan tanul (lasd engem) : barmifele wc-re mennel, akar otthon, akar egy bevasarlokozpontban MINDIG moss elotte alaposan kezet! Remelem tudtam segiteni, szebb napot, szia! :)
2017. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!