Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta során, mikortól...

Candida diéta során, mikortól várható javulás?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 11:07
 1/7 Lesolya ***** válasza:
Miért csinálod a diétát? Nagyon bántó tünetei vannak a candidának?Azt tudnod kell,hogy szükség van rájuk, mert ha van a testedben Pl. mirigyszövetes sejtszaporulat (daganat) akkor ezek a gombák fogják elbontani.Nézz utána a Biologika oldalán vagy rengeteg Barnai Roberto/Biologika videót találsz, ami hasznos lehet a YouTubeon.Köztük ez is: [link]
2017. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokféle egyészségügyi problémám van évek óta amire az orvosok nem találtak magyarázatot. Teljesen véletlenül találtam a candida túlszporodás tüneteinek leírásánál majdnem az összes problémát amitől szenvedek. Nem diagnosztizálták mert már nincs kedvem egy 100.orvohoz elmenni, de dietetikushoz járok így nem vaktában csinálom. Csak jó lenne olvasni mások tapasztalatait. Ők mikor lettek sokkal jobban?
2017. jún. 7. 11:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ebből a videóból egy órát, de ilyen unalmas előadást még soha nem hallottam. Gyakorlatilag 3 mondatban össze lehet foglalni az egy órányi beszédet. Folyton ugyan azt mondja, ráadásul nekem nem volt benne semmi új. Azért erősen kétlem, hogy a candida gomba hatna a rákos sejtek ellen. Ha ez így lenne megszűnt volna ez a betegség.
2017. jún. 8. 10:45
 4/7 Lesolya ***** válasza:
Sajnálom, ha csak ennyit, illetve semmit nem sikerült hasznosítani ezekből az igen hasznos  információkból.A Biologika /Újmedicina pontosan leirja, hogy a betegségeinek  (elváltozásaink ) miért is alakulnak ki.Ha valaki szán rá időt, mert fontos az egészsége, akkor felismeri az összefüggéseket. Remélem sikerül a várt választ megkapni a kérdésekre! Jó egészséget kívánok! 
2017. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem végig hátha. De annál a pontnál égnek állt a hajam, hogy az ember is képes a fotoszintézisre és a fénnyel való táplálkozásra. Sajnos innentől kezdve a hölgy minden szava hiteltelenné vált. Azzal együtt, hogy hiszek abban, hogy a lelki életünk kihat a betegségeink kialakulására. De bármennyit gondolkozom nem tudok rájönni milyen lelki változás hozna javulást, így marad a diéta. Köszönöm, hogy segíteni próbáltál de szerintem a hölgy nem ért ahhoz amiről beszél. 😕
2017. jún. 10. 07:07
 6/7 Lesolya ***** válasza:
Én napi szinten foglalkozom A biologikával.Nem ez az egy videó elérhető minden ki számára, de azért küldtem ezt,mert itt egy gyógyszerész doktornő beszél..Ő nagyonis jól tudja ,mi mi fán terem.Holnap találkozom a hölggyel,feltétlen rákerdezek arra a mondatra.Nem gondolom, hogy szó szerint értette. :) De mondom, senkit nem akarok megtéríteni, mindenki saját testének, életének az ura :)
2017. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok a témában az új dolgokra ha az biológiailag hiteles. Ha tudsz hasznos előadásokat szívesen meghallgatom őket. Megégyszer köszönöm.
2017. jún. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!