Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájhatnak ettől a heréim?

Fájhatnak ettől a heréim?

Figyelt kérdés

15/f vagyok, és még csak egy barátnőm volt, nem élek szexuális életet.

Sportolok, és nem rég azokkal az emberekkel elmentünk egy hétre más országba (litvánia), mert ott volt versenyünk. Nagyon jóban vagyok rgy csajjal (csak barát), aki ott volt, és egyik nao voltunk ilyen lelátós helyen, ahol lefeküdtem a székekre, és az ölébe hajtva a fejemet néztük a kosarasokat. (Mi nem azok vagyunk)

Aztán úgy telefonozott, hogy a mellei az arcomon voltak, és amikor nevetett, teljesen hozzám nyomta őket. Természetesen ez nagyon tetszett nekem :D


Aztán amikor mentünk vissza a szállásunkra, ha kicsi nyomás érte a heréimet, már egyből fájtak. Miután kivertem, lassan elmúlt a fájdalom, és már rendesen tudtam bulizni utána.


Szóval lehetséges hogy mivel még nem volt hasonlóban részem, ezt eredményezte?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. júl. 11. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt merevedésed amikor a fejed az ölébe volt, meg a mellei az arcodat érte?
2017. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetett ettől. Ez a "vőlegénybetegség". Keress rá erre!
2017. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, volt merevedésem.
2017. júl. 11. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az lehetett h felizgultál de nem élveztél el, az okozhat here fájdalmat. De most már nem fáj ugye?
2017. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az lehetett amit a 2. válaszoló írt. És erre gyógyír volt a rövid időn belüli kiverés.
2017. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, most már kutya bajom :)


Pontosan amúgy mi is az a "vőlegénybetegség"? Mert eddig még nem hallottam róla.

2017. júl. 11. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegénybetegség az amikor szexuálisan kellően felizgulsz, de nem következik be a kielégülés. Ez okozhat herefájdalmat.
2017. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
A vőlegénybetegsé , más néven kék here szindr9ma, amikor sokáig ejakuláció nélkül van merevedés, a herék nem kapnak megfelelő mennyiségű vért, ilyenkor fáj , lehet kék , de 1-2 magöml3s után elmúlik
2017. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Fordítva, pont hogy telítődnek vérrel, ami az orgazmus elmaradása miatt nem múlik el. A kiverés sokszor már nem segít, csak az idő vagy pl meleg fürdő. Ha ilyenkor megfogod a herédet ami fáj, érzed hogy kemény. Pont olyan mint amikor nagyon felizgulsz.
2017. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!