Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélés kötelező?

A körülmetélés kötelező?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem

Van, ahol szokás, mint például ott, ahol én születtem (US)

17/F

2017. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem kötelező. S most már Amerikában sem az tudtommal.
2017. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

12:30: igen, szerencsére kezd kimenni ott is a divatból.

De Izraelben és a muzulmán országokban nyiszálnak rendesen.

2017. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a vallás kötelezővé teszi, akkor igen. Kivétel, ha a családban az előző fiúgyerek elvérzett a körülmetélést után (valahogy így vagy hasonlóan van megfogalmazva).
2017. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi a franc? A körülmetélésben el is lehet vérezni? :O
2017. júl. 13. 09:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom amennyiben súlyosan elrontanak valamit, vagy esetleg véralvadási betegsége van az embernek, (vérzékenység?) de ez extrém ritka lehet és ezt most nem azért írom, hogy védjem a dolgot, csak én erre gondolok.
2017. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem kötelező.A szülő döntöti el.Barbàr szokás.Igazából mindegy ki miben hisz,egyik isten se vàr el ilyet,csak emberek találtak ki és istenre hivatkozva rávették erre az embereket.


USA-ban sem volt kötelező,ott is férevezették az embereket,azt mondták a sok okosnak milyen jó,egészsèges,azt mondták nemibetegsègek aránya is kisebb,de könyörgöm csak 5-7%-al az meg semmi(,ez nem indokolja a csonkítást,)hogy ezért komoly fájdalmakat okozzanak,főleg ott is először babáknál érzéstelenítő nélkúl ocsinálták arra hivatkozva a baba még nem úgy érez fájdalmat,na persze ezért üvöltött miatta,még az oltás is fáj neki.Na az ilyen nem szülő!Megkínoztatta a gyerekét! (persze had ne mondjam milyen származású orvosok terjesztgették).


Plusz USA-ban egy Spock nevű doki terjesztette ezt a szokast anno,mert a maszti is bűn,azt gondolták nincs fityma nincs mit húzkodni,de nem jött be(állvallásosság,futkosnak a templomba aztán nem különbek másoknál).Wiki pédian lehet erről olvasni.


USA-ban se mindenkit metéltek körül.Mar ott is tűntetnek ellene.

2017. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért az utolsó elég sok félinformációt, részigazságot, csúsztatást és félremagyarázást írt.

Ebben a formában senki ne vegye be, mondom ezt úgy, hogy se nem támogatom se nem vagyok ellenzője a témának.

2017. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ne lepődj meg ezen, kedves előző, Ő így szokta. Tojáshéj még a s*ggén, folyton ferdít, provokál, másoktól lopkod hasznos gondolatokat, vagy azok stílusait, akiket sároz hátuk mögött, ő akar itt lenni a "nemcsúnya professzorkodó" mellett a másik önjelölt, "szakértő", aki akkor és oda is belekotyog a beszélgetésekbe, amikor és ahol egyébként semmi szükség nem lenne rá.


Lelkisérült tanácsaiban, ha olyan van, amitől retteg, vagy a múltban őt túl szégyellősen érintette, amelyben kiszolgáltatott volt és kellemetlenül élt meg, lázítani próbál ellene, olyankor azt hiszi ezzel "tesz jót", hogy másoknál megakadályozhatja, amire ő ott és akkor képtelen volt, poszttrauma! És azt hiszi, ez mentesíti őt a felelőssége alól, nem látja, hogy nem normális dolog amit csinál, és ártalmas, zárkózott viselkedés, amit ő képvisel, és amire buzdít.


Éppen ezért inkább fitymaszűkületes, rövid fitymafékes és orvosi vizsgálatokkal, meztelenkedéssel kapcsolatos kérdésekben okoskodik, osztja az "észt" (khm. a hülyeségeit), nemcsak erről a profilról, hanem egy 38%-os profilról is, ami a gyakorikérdések szabályzata szerint szabálytalan, viszont akik betartatnák ezeket a dolgokat, pont,hogy lesz*rják ezt, és engedik, lehet üzleti érdekből, ahogy a "nemcsúnya professzorkodót" is, noha tudjuk milyen és hogy másokat privátban zaklat hátsó szándékkal.


Valaki normálisan megmondja neki, hogy mit csinál, akkor bepánikol, ellenségessé válik, elkezd magyarázni, idegesen magyarázkodni, meg eljátssza, hogy ő az áldozat, mert vannak, akik látják, hogy lehet jót akarna, de rosszul, de túl hülye és gyáva ahhoz, hogy ezzel szembe nézzen. Ő maga is nagyon zárkózott, nagyon prűd, intim kérdésekben, nem érzi, hogy neki magának is segítségre lenne szüksége. Az se kizárt, hogy egy nem coming out-olt meleg, mert rajong ezekért a kérdésekért, ott is hallatni akarja a hangját, amelyet már rég lezártak, ő mégis hozzászól, igaz, a kutya nem kíváncsi már rá. De ő ezeket nem érzi, ha megjegyzik neki, akár csak jószándékból is, tagad, magyarázkodik, siránkozik, hogy "ő csak jót akar", valójában így védi magát hogy ne kelljen szembenéznie magával s az igazsággal, s nyugtatgatja magát, hogy nem ő a hülye, hanem a másik! Nem képes a helyén kezelni érzéseit, nagyon gyerek még, s nagyon éretlen és értetlen.


Ezt azért tudd róla, kedves előző, ha már alátámasztod, amit mindenki tud, csak pont ő nem akar tudni...

2017. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Off:50%-os csak nevetni tudok rajtad!


Ne menj át orvosba,mert te úgy írogatsz mitha te lennél a prof,ahol észreveszed,hogy hozzászóltam ott probálsz vitàt provokálni.Utalásokat tenni,hogy hátha vitába csapunk át!:-).


Ha valaki helyesbít,javít a hozzászólásomon vagy felhívja a figyelmem,hogy nem teljesen így van(de ezt elfogadható módon,mint az előtted író is)gyorsan ugrasz,hogy támadni probálj.


Ja és tudod mindenki magából indul ki,ha màr beszólogatsz!


Probálsz ciboràt keresni,hogy támadni tudj.2-3 emberrel volt vitám,köztük veled,ahogy itt szerintem rajtam kívül jó pár embernek volt kisebb vitája már,de te úgy adod be mintha nem is tudom micsoda nagy és hű de komoly vita lett volna.


Itt mindenki más is csak amit hallott,ritkán eyetkeg tapasztalt,vagy olvasott(és az is lehet hibás info,mert mindenki magát,nézeteit akarja igazolni,ha màr olvasott inforól akar orvos által írott dolgokról beszélünk) írja le.


Senki nem orvos és ezt senki nem is állítja ezt.Mások is sokszor hibás infot írnak le, hidd el,ott még se írogatsz.



Ne írogass nekem,rólam!

Írj csak a kérdésre szerintem!


Off mindenki másnak:

DE továbbra is nagyon durvának tartom az érzéstelenítő nélküli metést,kicsit is érző ember,hogy tud ilyet tenni a gyerekével.Róluk tovàbbra se tudok túl jókat gondni.

2017. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!