Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a folt?

SXeFeri kérdése:

Mi lehet ez a folt?

Figyelt kérdés
Pár napja megjelent egy fehéresebb folt a péniszemen és sejtő fogalmam nincs, hogy mi lehet. Már fél éve nem voltam nővel és még csak strandon se voltam idén, úgyhogy nem hiszem, hogy gomba lenne. Egyetlen változás az elmúlt időben a munkahelyem, akkumlátorokkal dolgozunk arra gondoltam, hogy esetleg az ólomtól lehet? Látott már valaki ilyet? [link]

2017. júl. 16. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem láttam. Nekem nincs baja a péniszemnek, másét meg nem szoktam vizsgálni. De a bőrgyógyászok naponta vizsgálnak péniszt is. Jobb lenne egy dokinak megmutatni. Ő biztos jobban tudja, mint az itteni "professzorok".
2017. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igazából nem is látom.
2017. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem is mutasd meg, ha változást észleltél. biztos nem gomba
2017. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fitymafék alatti résznél van kicsit fehéresebb szövet.
2017. júl. 16. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Ez egy vastagabb bőr, kiszáradtabb és vélhetően érdekesebb vagy fájóbb tapintású mint általában. Okozhatja a szervezeten belüli változás. Ne feledd, gombásodást NEM csak nemi úton lehet elkapni, sőt kifejezetten gyakori, hogy a férfiaknál fellép a péniszen gombásodás. A közhiedelemmel ellentétben, ma már nem Canesten krémmel kezelik, hanem a sokkal hatékonyabb Betadine kenőccsel. Ugyanis a Betadine kenőcs (ha nem vagy jód érzékeny!) pár nap alatt garantáltan eltüntet mindenféle problémát a péniszről. (Akár gombás akár vírusos panasz tüneti kezeléséről van szó.) Gyógyszertárban, vény nélkül kapható, nem kell mondani hová kened. Másodsorban pedig, ha elmúlik majd vissza visszatérnek hasonló gondjaid, azon túl, hogy érdemes egy szakembernek megmutatni (bőrgyógyászat, nem kell beutaló se, menj nyugodtan!) azon kívül felveti, hogy mitől újulhat ki. Ilyesmi lehet a VÉRCUKOR szint szabálytalansága, immunrendszer gyengesége. Ilyenkor spontán is gombásodik a pénisz. Ne ijedj meg, de feltétlenül kezeld. Első közben Betadine krémmel. Készülj fel, hogy a Betadine a ruhára kerülhet, így az csak 60°C-on mosható ki a ruhából, még mielőtt ciki volna ha anyukád mossa a gatyád. :-D
2017. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, az akkumulátorban lévő ólom, nem okoz ilyen tüneteket. Az ólommérgezés az idegrendszert károsítja. Olyan persze előfordulhatott, hogy az akku savval kerültél kapcsolatba, és piszkos kézzel fogtad meg amikor wc-re mentél. A savas közeg pedig felmaródást okozhatott a fityma alatti részen ahol érintkeztél vele a kezeddel. Ilyen esetben is a Betadine krém csodákra képes, mint minden hámsérülésnél, okozza gomba, vírus vagy egyéb sérülés. Természetesen esténként, rendes baba szappannal alaposan meg kell mosni és újra bekenni az egész makkot az érintett területtel együtt.
2017. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!