Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok szexhez mi a helyes...

Sok szexhez mi a helyes táplálkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lett egy uj baratnom es hatalmas szexualis etvagya van (vegre, egy kivansagom valora valt). Volt egy 3 eves kapcsolatom akivel havi 2x-3x volt max 20 perces egyuttlet, a mostanival meg naponta haromszor minimum 1 ora. Ami eleg durva valtas ami azt illeti es kicsit berozsdasodtam az elmult evek soran, kicsit nehezen birom az igenybevetelt. Milyen etkezessel tudnek kis erore kapni? Feherje, vitaminok stb-re gondolok.

koszonom a valaszokat.



2015. júl. 25. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Száli, te nem panaszkodsz, hanem dicsekszel.....
2015. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A sorrend jó. Fehérje, vitaminok, protein, ilyenekből kell enni sokat. Például halból, vagy csirkéből sok zöldséggel körítve. Ha akarsz beszerezhetsz ezek mellé vitamintablettákat, ártani nem fognak.
2015. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kardio edzes jo lenne, meg hasizmokat is, az segit a sebessegben
2015. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha berozsdásodtál, vegyél rozsdátlanítót. Az biztos segít. :D
2015. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DDDD Na latom, a trollok meg figywlnek, jol van ;-) Az ertelmes valaszokat koszonom. Amugy 29/F szoval qrva tuti nem vagyok, es ez rendes kapcsolat :P
2015. júl. 25. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok vitamin,fehérje
2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konkret javaslat, mennyisegek? Esetleg konret vitaminok amibol ilyenkor megugrik a felhasznalasi szint?
2015. júl. 25. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem trollkodásként írtam, aki ilyen kérdést tesz fel, az se lehet komplett.
2015. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ginzeng.

Koreából szoktam rendelni ginzeng italokat meg egyéb ginzeng termékeket, pontosabban van ismerősöm, aki kijár, vagy hozat nagybanit.

2015. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!