Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek mondjam el, hogy viszket...

Kinek mondjam el, hogy viszket a fitymafékem? Anyu vagy apu?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy buli után egy lány ISMERŐSÖMMEl, tehát nem idegen, most egész nap viszket a fitymafékem, szétvakartam, piros talán még hámlik is kicsit. Ez mi lehet? Valszeg elkaptam valamit a ribitől? Nem néztem volna ki belőle legszívesebben kitenném ide az instáját facéját bosszúból.

2017. júl. 27. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez valszeg gomba lesz
2017. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne csak acsaht hibáztasd! Ha voltál olyan hülye,hogy gumi nélkül dugj megis érdemled... ostoba
2017. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nemi kankó.
2017. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy allergiás vagy a pharmatexre. Én is használtam már és nem a legjobb,kiderült,hogy allergiás vagyok rá. Bármi is az,a dokihoz menj el mindenképpen.
2017. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Senkinek se kell.Nagykorú vagy màr.14 éves kortól egyedül el lehet menni urológushoz,tb kártya,személyi kell,beutaló nem kell.


A háziorvoshoz is úgy cipelnek a szüleid vagy mi?

16 éves lányok egyedül mennek nőgyógyászhoz,nem anyuci cipeli őket.Ha a sexhez nagy vagy akkor dokihoz menni is.

2017. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek, végül ilyen gyógyszereket adott a doki (szerencsére jó fej volt):


doxycyclin, lamisil derma

2017. júl. 29. 13:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Beszéltél a csajjal?
2017. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi a diagnózis?
2017. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A kezelés alatt,amíg szeded az antibiotikumot,lehetőleg ne szexelj gumi nélkül,főleg akkor,ha a barátnőd nem kezelte még ki magát,mert vissza fertőződhetsz. Ha tudsz,beszélj vele,hogy menjen el ő is nőgyógyászhoz.
2017. júl. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem bármilyen személyes vagy komoly a téma, akkor a szüleidnek szólhatsz. Ők azok, akikben a legjobban bízhatsz. Az orvos is azért jó, mert ért hozzá, és segít.
2017. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!