Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha viszket odalent, az azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszket odalent, az azt jelenti, hogy megcsalt a párom?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltunk együtt utoljára, ma pedig nagyon elkezdett viszketni odalent. Tegnap nem voltunk sehol, semmi olyan helyzet nem volt, hogy bármit elkaphattam volna. Ezek alapján mennyi az esély a megcsalásra? Illetve ezek a gombák meddig életképesek, tehát ha megcsalt a párom, hány napja történhetett?
2015. dec. 23. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2015. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmi köze a megcsaláshoz. Menj El orvoshoz, hogy adjon gombaölõ krémet meg valamit az agyadra mert nem funkcionál megfelelõen.
2015. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarok többé ezen a bolygón élni!
2015. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az a helyzet, hogy azok a gombák, amik a hüvely fertőzését okozzák, velünk élnek. Például megtalálhatóak a székletben, a végbélnyílás környékén, és elég egy helytelen fenéktörlés, máris panaszt okoznak. Vagy például egy antibiotikum kúra, ami kilövi a hüvely természetes védekezőképességét, és az az egy-két gomba, ami egyébként nem jelent problémát, akadálytalanul szaporodni kezd, és betegséget okoz.

Gyógyszertár, Canesten combi, és a kenőccsel a párod is kenegesse a makkját, mert nagy az esélye annak, hogy te fertőzted meg őt. És szextilalom a teljes tünetmentességig, ami kb 4-5 nap.

2015. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az nagyban függ attól, hogy mit diagnosztizálnak nálad. Vannak olyan cuccok, amiket nem lehet egy fenéktörléstől elkapni, bár ezek a legtöbb esetben a pasiban is tünetet okoznak. A fenéktörlés amúgy nem is akkora gond, mint mondjuk ha kinyalt és volt valami cucc épp a szájában.


Szóval szerintem érdemes a dolgot kettéválasztani:

1 - kideríteni, hogy milyen bajod van és az mennyire valószínű hogy megcsalásból jön,

2 - mi az az ok, ami miatt eleve felmerül benned a megcsalás lehetősége, tehát már ugye a bizalom nem teljes köztetek.


A kérdésed másik felére az a válasz, hogy ha valóban volt megcsalás, és onnan jön a fertőzés, akkor az a megcsalás bármikor lehetett. Az, hogy a másik félnek nincsenek tünetei, nem jelenti azt, hogy a cucc meghal rajta. Amíg ki nem kezelik őt is, fertőzőképes marad. Vagyis a megcsalás akármennyi idővel ezelőtt is történhetett, de valószínűleg az utolsó együttlét (azaz tegnapelőtt) és az utolsó előtti együttlét között, mivel ha korábban történik, akkor korábban kaptad volna el.

2015. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én(férfi) egyszer azt vettem észre, hogy pirosabb a hegye, mont úgy az egész és olyan furán néz ki. El mentem az orvoshoz vele, mondott egy szép latin nevet, férfiként is gombám lett, ami nem tovább adható a nőknek, és tőlük se kaphattam el sehogy. Én meg szegény akkori páromat gyanúsítottam fejben, mint te. De rá kérdeztem az orvostól, azt mondta ez semmiképp sem nemi úton terjedő dolog. Szóval elő fordulhatnak ilyenek, nem kell egyből rosszra gondolni.
2015. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is voltam legalább 2-3szor gombás fiú létemre és senkivel nem csaltam, sőt olyankor is voltam amikor még szűz voltam. És semmit nem csináltam, mégis valahogy rám jött.

A párom is volt párszor és ő is csak úgy el szokta kapni.

2015. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem feltétlen, de van rá esély, ha a párod olyannal volt, aki beteg, és így átadta neked, éppen ezért nagy g-ciség a megcsalás, és annak titkolása, mert az egy dolog, hogy hazudsz a másiknak, de komoly baj is lehet belőle (tudok olyan nőt, aki méhnyakrákba halt meg, mert a párja megcsalta, és átadra neki a HPV-t).

Ha tényleg gombás fertőzésed van, az sok mindentől lehet, nem csak szexuális fertőzés miatt, lehet antibiotikumtól, stressztől, rossz életmódtól, cukorbetegségtől, gyenge immunrendszertől, elképzelhető, hogy nyilvános fürdőben szedted össze. Menj el orvoshoz, az majd megvizsgál, és megmondja, mit csinálj.

2015. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!