Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem egy dzsumbuj a hónaljam...

Ha nem egy dzsumbuj a hónaljam, és nem is sűrű, muszáj szőrtelenítenem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy higénikusabb leszedni, de én nem is szoktam annyira izzadni, tényleg annyira fontos ez csajok? Én ettől érzem magam férfinak. Nem hinném, hogy elviselhetetlen a hónaljszőr, ráadásul nem is vagyok csúnya. Arról nem beszélve, hogy szerintem langyis. 15/F

2017. júl. 28. 23:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha izzadós vagy, és bebüdösödne vagy izzadságfolt is lesz, javaslom, hogy nyírd meg kicsit, amúgy felesleges. Engem például egy bizonyos hossz után már zavar, olyankor fazonra nyírom (egy pár mmt meghagyok a szőrből). Hajnyíróval tudsz méretet beállítani hozzá. Ha borotválnád, ne ijedj meg, ha piros pöttyök, kiütések jelennek meg mert érzékeny a rész, egykét napon belül eltűnnek (mint amikor odalent borotválod - ha borotválod :) )
2017. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

soha nem nyírom a hónaljam meg alul se

Engem nem zavar .Tisztán kell tartani

2017. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!