Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja apám lábának?...

Mi lehet a baja apám lábának? Nem tud lábra állni!?

Figyelt kérdés

Üdv.

Apám mar hónapok óta nem tud lábra állni és üvöltözik fájdalmában. Azt mondja zsibbad neki és becsípődik, valamint duplájára dagadt neki.

Az orvoshoz semmiképp sem akar elmenni és hallani sem akar róla, pedig mondtuk neki hogy ez könnyen az lábába kerülhet.

Ő nem hisz az orvostudományban, ő úgy van vele, hogy majd Isten meggyógyítja. Egyedül ilyen pénzlehúzós kuruzslóhoz képes elmenni csak aki ráteszi a kezét a lábára és "küldi az energiákat" illetve kinyitja a csakrákat. Mindenki mondta neki hogy ne higyjen az ilyenekben, de ő nagyon erőszakos és elkezd üvöltözni mindenkivel.

Egyébként fiatalkorában sikeres sportoló volt, most viszont edző. Amúgy elég fiatalos is így ötvenes éveire.


Arra gyanakodtam, hogy érszűkülete lehet és nem kap elég vért a lába. Régen műtötték is ezzel, szóval nagy a valószínűsége. Ráadásul viszere is volt. Mit lehet vele kezdeni? Csak ilyen házias megoldások jöhetnek szóba mert nagyon erőszakos és mint már mondtam, orvosra nem lehet rávenni. (Pedig már ezren mondták neki.)

Szaunánk van hátul, nem tudom az jót tehetne a beszűkült ereire? (Feltéve ha tényleg az ereivel van a baja.)

Meg van ilyen kenőcs illetve kis szirup féle érszűkületre, amit úgy vett neki egy-két ismerős mert látják milyen tehetetlen.



2017. júl. 29. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy világ életében dohányzott, napi másfél doboz cigi illetve olyan 20 csésze kávé elfogy.
2017. júl. 29. 17:07
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, béke poraira.

Aki idióta, megérdemli a sorsát.

2017. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű érszükülete van,és az valóban hatalmas fájdalommal jár .Most még talán menthető lenne,könnyen kerülhet ez a lábába .
2017. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne enyhíteni a fájdalmát, ha nem képes orvoshoz se menni? Szauna jó ötlet lehet?
2017. júl. 29. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Érszűkület, trombózis, bármelyik lehet, muszáj lenne orvoshoz menni! Ezt isten nem gyógyítja meg!
2017. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondom neki napi háromszor, mindig csak meghúzza a vállát. Nem tudok neki mitcsinálni, de már sajnálni sem tudom.
2017. júl. 29. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha ennyire hajthatatlan, akkor hagyd elmenni, itt nem hiszem hogy bármit is segíteni tudnánk! Sajnálom édesapádat.
2017. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az engedélye nélkül is kihívhatnád a mentőt, édesanyáddal vagy más családtaggal is megbeszélve. Ha ekkora a baj az tényleg a lábába kerülhet, egy nap talán megköszönné ha kihívjátok a mentőt.
2017. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyedül él, évente egyszer találkozok vele és most van az az egyszer. Csak hihetetlen, hogy ennyire nem érdekli semmi, inkább csak szenved tovább, sajnáltatja magát és csicskáztat mindenkit. Szerintem ráhagyom, tanuljon a saját kárából.
2017. júl. 30. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igy eleg komoly. Lehet bunko alpari stb lennek sokak szemebe de kihivnam a mentot. Visszautasithatja oket de ha hazi doki latna a labat lehet muszaly lenne apudnak mennie.
2017. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!