Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja apám lábának?...

Mi lehet a baja apám lábának? Nem tud lábra állni!?

Figyelt kérdés

Üdv.

Apám mar hónapok óta nem tud lábra állni és üvöltözik fájdalmában. Azt mondja zsibbad neki és becsípődik, valamint duplájára dagadt neki.

Az orvoshoz semmiképp sem akar elmenni és hallani sem akar róla, pedig mondtuk neki hogy ez könnyen az lábába kerülhet.

Ő nem hisz az orvostudományban, ő úgy van vele, hogy majd Isten meggyógyítja. Egyedül ilyen pénzlehúzós kuruzslóhoz képes elmenni csak aki ráteszi a kezét a lábára és "küldi az energiákat" illetve kinyitja a csakrákat. Mindenki mondta neki hogy ne higyjen az ilyenekben, de ő nagyon erőszakos és elkezd üvöltözni mindenkivel.

Egyébként fiatalkorában sikeres sportoló volt, most viszont edző. Amúgy elég fiatalos is így ötvenes éveire.


Arra gyanakodtam, hogy érszűkülete lehet és nem kap elég vért a lába. Régen műtötték is ezzel, szóval nagy a valószínűsége. Ráadásul viszere is volt. Mit lehet vele kezdeni? Csak ilyen házias megoldások jöhetnek szóba mert nagyon erőszakos és mint már mondtam, orvosra nem lehet rávenni. (Pedig már ezren mondták neki.)

Szaunánk van hátul, nem tudom az jót tehetne a beszűkült ereire? (Feltéve ha tényleg az ereivel van a baja.)

Meg van ilyen kenőcs illetve kis szirup féle érszűkületre, amit úgy vett neki egy-két ismerős mert látják milyen tehetetlen.



2017. júl. 29. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Uhh de régi kérdés.


Már volt háziorvosnál, onnan továbbküldték egy nagyobb korházba. Ott megnézték neki, és azt mondták neki, hogy sétáljon sokat, majd jöjjön vissza fél év múlva...

Múlt hónapban járt le a fél év. Vissza ment, és azt mondták neki MEGINT, hogy most próbálja megeröltetni sok sétával, jöjjön vissza fél év múlva.


Magyarországon tényleg ilyen az egészségügy?? Ennyi a dolga egy dokinak? Gyere vissza fél év múlva? Már bánom hogy nem orvosira mentem...

2018. júl. 13. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!