Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés utáni pár csepp?

Vizelés utáni pár csepp?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már pár hónapja az a helyzet, hogy vizelés után 1-2 csepp mindig később jön ki.

Ugye vizelek, és utána kifolyik az a 1-2 csepp.

Nem mindenhol van időm kinyomkodni a maradékot, ami általában simán megoldható úgy, hogy a bőrt teljesen hátrahúzom.

Na de amikor nincs elég időm.. akkor teljesen meghülyülök.. mivel eléggé hosszú a bőr a péniszemen így nem a boxeren hanem a bőr között szorul meg. S érzem...

Amúgy nincs semmi probléma a bőrrel, mármint teljesen hátra tudom húzni, csak szimplán ilyen.

Olvastam fórumokon, hogy ez a pár csepp teljesen normális amúgy és az egészséges férfiak túlnyomú részének a hétköznapi életéhez tartozik.

Akkor most az volna a megoldás, hogy körülmetéltetem magam vagy mégis mi?

Urológushoz menjek el?


2017. júl. 31. 21:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval csak azért zavar a dolog, mert a bőr között szorul meg az a bizonyos 1 csepp és nem azonnal a boxerre landol, ami azonnal felszívná és nem is venném észre.
2017. júl. 31. 22:23
 2/2 anonim válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Próbáld meg, hogy mindig hátrahúzott fitymával pisilsz, meg rázd ki a végén.


Szerintem kár urulógushoz menni vele - de ha nagyon zavar, nézesd meg! Veszíteni nem tudsz vele :)

2017. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!