Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lassan 1 éve átestem varicocel...

Lassan 1 éve átestem varicocele (herevisszér) műtéten. Azóta abbahagytam a dohányzást vitaminokat szedek és elkezdtem sportolni. De az eredményeim minimálisan javultak csak! Van esély még hogy tovább javúljonak az eredmények?

Figyelt kérdés
Esetleg természetes úton jöjjön a gyerekáldás? Vagy valakinek valami tapasztalat? 34F
2017. aug. 1. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az,hogy természetes uton lehet e gyereked,az attol függ,milyen a spermaképed.Mivel nem irtad le,igy nem tud senki választ adni.A mütét után 2 év amig teljesen beáll a spermatermelödés,de már 6 honap után lehet következtetni a mütét sikerességére.
2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja vizsgálaton. Minimálisan javult az eredmény de még mindig rossznak mondható az átlaghoz képest. Az idö mulásával javulhat még az eredmény?
2017. aug. 9. 09:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb egy hónapja voltam vizsgálaton. Minimálisan javult az eredmény de még mindig rossznak mondható az átlaghoz képest. Az idö mulásával javulhat még az eredmény?
2017. aug. 9. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valamit elb..tak, ecsém! Nekem mutet utan 2 honappal megfogant egy magzat, akit meg a felesegem vesztett el sajna, de aztan ujabb fel ev utan, kb a mutet utan haromnegyed evvel meggyartottuk a kisfiamat, aki immar 12 eves is elmult. Szoval ne mericskelj, probalkozz!
2017. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!