Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszértágulat esetén...

Kiss Józsika kérdése:

Herevisszértágulat esetén milyen fehérnemű hordása ajánlatos, milyen sporttevékenységek kerülendők?

Figyelt kérdés

Korábban már műtöttek ezzel, de természetesen visszajött. Mivel számomra nem volt kellemesnek nevezhető a műtét (belevágtak a hasizmomba, így 2 hétig alig bírtam kikelni az ágyból), ezért tartózkodnék egy darabig az ilyenfajta műtétektől. Elmentem egy drága urológushoz alkalmanként 15 ezer forintot kér el, s azt mondta, hogy a legközelebbi rutin ellenőrzésen majd elmondja, hogy milyen sportoktól tartózkodjak, s milyen fehérneműt érdemes hordanom.


Na már most én sokallom ezt a pénzt ezért kiadni, akkor pedig nem volt hajlandó elárulni (nem is titulálom, hogy milyen orvos az ilyen), ezért szeretném a segítségeteket kérni, ezekkel kapcsolatban.


Fehérneműk közül én a szorulós boxereket, illetve esetleg a fecskékre gondoltam, ha valakinek más ötlete, vagy tapasztalata van akkor azt megköszönném.


Sportok közül pedig futni és úszni szeretek leginkább, de inkább futni, amit a doki nem javasolt csak bizonyos feltételek mellett, melyet szintén csak a másik alkalommal szeretett volna elárulni nekem. Ha valaki sejti, hogy mire gondolhatott a megfelelő fehérnemű választáson kívül, annak megköszönöm a válaszát, esetleg egy sörrel majd egyszer honorálom is :)



2014. júl. 7. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fizetni kell,akkor ez egy magánrendelés lehet.Méghozzá olyan pénzkihúzóz.Helyedben SZTK szakrendelésre mennék.Itt jobban szóvá lehet tenni,ha valami nem okés .

A gatya viseletbe nem mennék bele,még orvosok sem mondanak egyformát .

2014. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fehérneműből olyat érdemes választani, ami tartja a tojásokat, és nem melegít túlzottan. Ugyanis a visszértágulat már alapból melegebben tartja mint kéne.


Ezért a boxerek a legrosszabbak, mert nem is tart normálisan, főleg a bő fazonú, de még a feszülős sem. Ráadásul ez melegíti a legjobban.


A fecske már sokkal jobb, mert rendesen tartja, és kevésbé melegít. Ebből is érdemesebb keskenyebb fazont választani.


Ami a legjobb, az a tanga, mert ugyanolyan jól tart, mint a fecske, de ez melegít a legkevésbé.


Nekem is van visszértágulatom, de nem volt műtve. Régebben amíg fecskét hordtam, sokszor éreztem azt a bizonyos tompa húzó érzést. Amióta barátnőm rábeszélt, hogy próbáljam ki a tangát, mert nyári kánikulában nagyon előnyös, és neki amúgy is bejönne, azóta szinte teljesen megszűntek a panaszaim, persze ma már csak tangát hordok. Nyilván nem a próbától szűntek meg, hanem mivel kényelmes volt, tangára váltottam, és hetekkel később tűnt fel, hogy megszűnt a húzó érzés. :) Valamennyire visszább is húzódtak a visszerek, persze ettől még kitapintható.

2014. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sportok közül pedig azokat érdemes kerülni, ami erős haspréssel jár. Ekkor ugyanis növekszik a visszerekre ható nyomás, amitől jobban kidudorodnak.


A haspréssel nem járó láb mozgásos sport viszont jó, mert a keringést elősegíti a combban, ami közvetve javítja a visszerek keringését is.

2014. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!