Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » "Csomó" az egyik herém alján?

"Csomó" az egyik herém alján?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a hererákkal kapcsolatban, az egyik tünete lehet, ha a herén egy csomót érez az ember.

Én az egyik herém alján érzek egy kisebb (talán félborsónyi) elváltozást, de nem feltétlenül csomónak definiálnám, nekem elsőre inkább valami rög jutna eszembe arról, amit érzek.

Persze nyilván az lenne a legjobb, ha orvoshoz fordulnék, de ehhez még erőt kell gyűjtenem magamban.

21/f


2017. aug. 2. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha cseresznyéd van akkor "csak" egy herevisszér, ha nem akkor tényleg hererák. Menj orvoshoz, de lehet nem lesz elég egy sima háziorvos. Sőt még némelyik szakorvos is elhajt ahelyett hogy csinálna veled valamit. Tapasztalat. De kitartás!
2017. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Végül is, az életed a tét.

Egyébként szerintem nem rák.

2017. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A here alján mindenkinek van egy kis csomó, az a mellék here. Ha a másik herdéden is találsz olyat akkor nincs baj.
2017. aug. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!