Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen beavatkozást végeznek...

Milyen beavatkozást végeznek relatív fitymaszűkület esetén?

Figyelt kérdés
És ezt hogyan állapítja meg az orvos?

2017. aug. 2. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen beavatkozást? Lehet fityma plasztikát csinálni, részleges vagy teljes körülmetélést. Hogy állapítja meg? Csak elmondás alapján, nem fogja felállítani a farkadat és megnézni hogy akkor valóban nem megy fel a bőr.
2017. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokféle megoldás van , Z plasztika , részleges/teljes körülmetélés , fékeltávolítás stb... .


Én magánúton 2 napja csináltattam teljes körülmetélést,mert sok gondom volt a szexel és az ismerkedéssel , ezt az egy kiutat láttam belőle . 20/F

2017. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászólók jól írták több megoldás van.Sok orvos metélés pàrti,ha tudod és nem olyan súlyos akkor kerüld el.Ha az orvos egyből ezzel áll elő mond meg szeretnéd elkerülni.


De olyan is van amikor nincs szükség műtétre,elég kenőcs.

Beszélgetésből is sokat meg tud állapítani az orvos.De meg nézi ernyedten mennyire tudod a fitymád hátrahúzni.Mereven nem nézi meg nyugi.De kèrdéseket tesz majd fel

2017. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!