Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki tapasztalt, aki megoldo...

Valaki tapasztalt, aki megoldotta ezt a kínos dolgot? (korai magömlés)

Figyelt kérdés

Tehát 24/f vagyok és arról lenne szó,hogy kezd elegem lenni,hogy nem tudok egy nővel sem eljutni szexig,mert félek,hogy az lesz a vége,hogy gyorsan elmegyek...

Nem erről akarok beszélni,de elég jóképűnek,jókiállásúnak tartanak nagyon sokan,sokat járok edzőterembe,és tapasztaltam is,álltalában,ha bulizok,kiruccanok haverokkal,annyi nőt megkaphatnék amennyit szeretnék...Nyílván nem ez a lényeg,de gyakorloni,tapasztalatot szerezni nem lenne hátrány,dehogy ne térjek el a tárgytól.Volt eddig 2 komolyabb barátnőm,akivel,ha szexszeltünk rohadt hamar elmentem,még másodszorra is.... Ezt úgy kell érteni,hogy 1 perc kb....Na és olvasgattan sokat,hogy mi lenne a megoldás erre,és elég sokan szenvednek ettől,de én arra lennék kíváncsi,van-e itt olyan aki ezzelküzdött és valamivel megoldotta?Mostmár rohadtul érdekelne,mert egyszerűen egy semmitérő senkinek ézem magam...Ha elkezd pl. egy lány flörtölni velem,vagy esetleg bókol(nem mintha elvárnám) pl. volt ilyen a napokban,hogy megdícsért egy szép kis csaj,hogy milyen jó formában vagyok...Erre én örülni sem tudtam neki,annyi zajlott csak le a fejemben,hogy "na és,semmire nem mennél velem"...Tehát annyira rossz érzés ez már,hogy nem akarok barátnőt keresni,és csak örlődöm ezen.... Kamagráról hallottam még,de nem akarok ilyen szarokat szedni ilyen fiatalon...szóval esetleg tapasztalatok,javaslatok,tanácsok,hogy mihez kezdjek?Volt-emár valaki hasonló cipőben? Nagyon megköszönném,ha hasznos taácsokat kapnék,ami bevállhat,mert teljesen kétségebe vagyok esve már,félek sosem foog ez változni,és így maradok....Köszönöm a válaszokat!!!!


2017. aug. 3. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szia...andrológushoz kell fordulnod, vagy szexuológushoz...ilyen estekben a fék lemetszését, teljes korulmetélést szokták ajánlani, vagy Lidocainos síkosító és óvszerek használatát, amik elérzéstelenítik a péniszt....vagy tuti vannak valami gyógyszerek is amiket orvos ír csak ki...kérdezzd meg dr. torok andrológust...
2017. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az önfegyelem a kulcsszó, és akármilyen furának is hangzik, de a gyakorlás. Egy olyan nő, aki valódi partnered akar lenni, az türelemmel (és örömmel) segít megoldani ezt a problémát.


A korai magömlés sokszor az elkapkodott, sietős önkielégítések végeredménye. Nő nélkül, egyedül is gyakorolhatod, a lényeg azon van, hogy arra kell törekedni, minél tovább húzd az ingerlést anélkül, hogy elmennél. Amikor már megérzed, hogy „mindjárt eldurranok”, akkor fel kell függeszteni egy időre, néhány percre, majd óvatosan újrakezdeni. Persze az elején előfordulhat, hogy mégis elkésel, és akkor már nincs visszaút, viszont minden gyakorlással egyre jobban kitapasztalod a saját határaidat.


Nem mellékesen megtapasztalhatod, mekkora az az orgazmus, amit órákon keresztül visszatartottál. Minél hosszabb az ingerlés, annál nagyobb végül az orgazmus. Már csak ezért is megéri kicsit visszatartani.

2017. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Keress egy nagyon csúnya kövér nőt. Ő majd kigyógyít belőle. :)
2017. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SSRI tipusú gyógyszer segít rajta! Annak a mellékhatása, h késlelteti a magömlést. De ezt csak pszichiáter írja fel.
2022. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!