Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mit tegyek, segíthet...

Nem tudom mit tegyek, segíthetek valahogy a páromon? Kis pénisze van és még korai magömlése is.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem,imádom, már 4 éve együtt vagyunk. De nem érzem jónak a szexuális életünket. Számomra kicsi a pénisze, kb 12 cm lehet ( bár sosem mértem), amivel még nem lenne akkora nagy probléma, de ahhoz képest hogy körül van metélve neki, az effektív szexuális együttlét az kb 3-4 perc...

Orálisan és kézzel persze odaadóbb, de nekem meg sokkal több idő szükséges a csúcsig és nem mindig tudja kivárni azt ( gondolom azért is mert korán fekszik mert elég korán kel munkája miatt és este már fáradt)..


Tényleg nem tudom mit tegyek már...sosem mondtam egy rossz szót sem semmire,mindig pozitívan viszonyulok felé, biztatom, imádjuk egymást nagyon de ez számomra már kezd kevés lenni néha... Mivel a szex nem elég jó...


Esetleg valami ötlete valakinek, ami tényleg építő jellegű? (olvastam már utána is dolgoknak de nem igen találtam hasznosnak, a késleltető technikák is csak kb 1 percet segítenek...)


Köszönöm előre is, már tényleg kezdek kétségbe esni kicsit... Mert imádom de ez kezd kevés lenni számomra.



2017. máj. 13. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

"de nekem meg sokkal több idő szükséges a csúcsig és nem mindig tudja kivárni azt ( gondolom azért is mert korán fekszik mert elég korán kel munkája miatt és este már fáradt).. "


Ezt a baromságot!!! A sajátját meg tudja várni?? Önző! A tiédet meg nem??? Miről is beszélünk aranyom? Arról a pár percről?? Aki eddig nem volt képes kezelni a korai magömlését, az bizony nagyon-nagyon-nagyon önző!!


Te se add meg neki, amit akar, ennyi!

Kíváncsi vagyok meddig bírja a kapcsolatotok!


Nem a 12 centivel van a probléma, azért nem szereted a farkát, mert egy rohadt, önző, dög!!!

2017. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szexuálterapeuta. Költséges, de állítólag egy pár alkalom elég.
2017. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

1 es nagyon lepontoztak,holott a célpont én voltam .

A kis méret nem lehet ok .

2017. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha igazán szeretnéd, akkor nem a méretei érdekelnének, hanem elfogadnánd olyannak, amilyen.
2017. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

68 % te megértetted miről van szó??????


Vagy lovagolsz a kis méreten, mert neked is az van!

2017. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, megértettem. Egyébként nő vagyok, így nincsebek kis méreteim. Én pedig a válaszolónak írtam, nem neked. Nyugodtan bosszankodj ezen...
2017. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Akkor csak simán értelmezési problémáid vannak és megfelelési kényszeres vagy. Nincs olyan, hogy KELL!
2017. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igenis én igazán szeretem...azért is olvastam utána egy csomót, próbálok valamit találni...

Igazán szeretem, de nem vagyok szexuálisan kielégülve és 4 év nagyon hosszú idő... Megcsalni meg nem akarom...

2017. máj. 14. 08:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez a 4# es nek szólt...
2017. máj. 14. 08:06
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Alapvetően nem értem a kérdést.

Előjáték, a férfi beindítja a nöt, simogatással, kézzel, ahogy tudja, majd a nő is megdolgozza a férfit, mindketten elmennek, a férfi ha szükséges, akkor rádupláz, kézzel-nyelvvel elviszi a nöt a csúcsra.

Ha nem egyszerre mentek el, akkor nincs semmi baj, a lényeg, hogy "mindenki ki legyen fizetve".

Ha az a baj, hogy benned nem tud elég ideig kemény maradni, akkor használjatok segédeszközt, ha neked ez szükséges, komolyan, nem bűn az.

Tehát, mi a baj valójában? elmegy és részéről vége, "otthagy" vagy nincs mellette hüvelyi orgazmusod, mert nem elég ideig tetrekész? nem mindegy.

2017. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!