Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanasszeru pottyok a makk...

Pattanasszeru pottyok a makk alatt van valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta vannak ott?

Ha mostanában jöttek ki akkor mindenképpen jobb ha orvoshoz mész.

2017. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem ,még nem tudom mi az,de pár hete voltam prostival,pedig mutatott orvosi papírt,ezért is ajánlottam fel a gumi nélküli aktust
2017. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem van 3db olyan kicsi feher pötty. Az semmi
2017. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azok ilyen kis zsircsomók, olvastam ittis róla korábban, semmi gondot nem jelent, elmulnak maguktól
2017. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es:

40 éves kor felett múlnak el, ha a PPP-ről beszélünk.

Nekem van, nem túl sok, egy sorban az is elég ritkás.

De tud nagyon csúnya lenni.


Lelehet CO2 léterezni, asszem 60 ezer forint a kezelés BP-n.

De amúgy csak látványban okozhat gondot, bár eddig senki semmit nekem ez miatt nem szólt.

2017. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a kukacom.
2017. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet pearly peanly papules-od van.(ppp)

Az nem betegség,sok ferfinak van,ez csak esztétikai hiba,tini korban vagy fiatal felnőtt korban jenik meg.Ha nem zavar nem kell semmit tenni,ha zavar sajnos csak orvosi segítséggel(lézerrel)lehet eltűntetni

2017. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amerigo49 válasza:

Gyerekkoromban ez okozott nekem is frászt, mikor észrevettem!


A pubertás korban, a megváltozott hormonszint csodákat művel az ifjonccal. Mutálni kezd, intenzív éjszakai (hajnali) merevedései lehetnek, megváltozik a testszaga, a szervezete biokémiája intenzív szakaszba lép, a belsőelválasztású mirigyei őrült tempóra kapcsolnak.

Az addig "alvó" makk alján (coronea glandis) lévő faggyúmirigyek is rákapcsolnak. Ha gyakori önkielégítés is bekerül a pakliba, akkor jóval korábban is elkezdődik a faggyútermelés intenzitásának növekedése, ami újdonságnak ható fehér "pöttyösödéssel" jár együtt. Akár nagyon sokkal is a "célterületen".


EZ MIND TELJESEN NORMÁLIS! NE IZGULJ FELESLEGESEN!

Ha bizonytalan vagy, bátran menj el urológushoz!

Nem fognak kinevetni, vállveregetés közben el fogják mondani ugyanezt.


Fokozottan ügyelj a személyes tisztaságodra a fityma (előbőr) alatti területen is! Ha elhanyagolod, a termelődött faggyú felszaporodhat ott, akár gyulladást is okozhat, rossz szaga is lesz tőle a "szerszámodnak". Tehát lehetőleg naponta tisztítsd meg, intenzív testmozgásnál/sportolásnál meg lehetőleg rögtön utána.

Ügyelj arra, hogy a hímvessződ alapállapotban is mindig jó illatú legyen, ne csak a hirtelenjében (akció előtt) ráfújt dezodortól. A csajok "kelletlenkedése" sokszor az elhanyagolt személyi higiénia miatt van.


Remélem, többeteket megnyugtattam.


Ja, és még valami!

Az önkielégítéstől, nem lehet gerincsorvadást kapni!

Azzal nagyanyáink hülyítették rejszolni kezdő apáinkat...

Úgyhogy csak bátran, hajrá!

2017. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!