Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásból hogy...

Prosztatagyulladásból hogy gyógyultatok meg?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve áll fenn. Antibiotikumos kúrákból már elegem van, igazság szerint soha más betegségemre sem használtak az antibiotikumok. Az ilyen otthoni praktikák, mert tapasztalatom szerint semmit sem érnek. Gondolok itt a csalángyökér, kisvirágú füzike teára, fűrészpálma kapszulára, tökmagolajra, cinkre, ezüstkolloidra. Sőt még az önmegtartóztatást is kipróbáltam 90 napig, mivel a kínai orvoslás ezt is javasolja e probléma esetén, mondanom sem kell zéró eredménnyel.

A tüneteim: mivel a bal oldali rész van begyulladva, ezért egyfajta húzódás érzet sugárzik a bal herémbe és bal alhasi részbe. Fájni nem fáj, de kellemetlen, diszkomfortérzetet ad. Esténként nem járok ki wc-re, merevedésemmel nincs probléma, általában nem csíp a vizelet, de a reggeli elég sűrű sötét színű szokott lenni, valamint a vizeletem sok esetben nem egyenletes sugarú, hanem 2-3 irányba is "spriccel", ezért sokszor ülve kell pisilnem. Húszas éveimben vagyok, így hatványozottan problémás a dolog, főleg hogy az interneten elolvasva a beszámolókat nem sok pozitív dologgal kecsegtetnek, az urológusokat meg úgy érzem nem nagyon érdekli, meg mintha nem is lenne meg mögöttük a kellő tudás e betegség irányába. Jó lenne ha tapasztalt ember, pláne aki kigyógyult ebből a betegségből megosztaná a tudását.



2017. aug. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz nem probaltal menni, aki foglalkozna is veled?vagy magandokiknal voltal?nagyon sok betegsegre nem is tudnak semmit mondani az orvosok csak talalgatnak. nekem a fülcimpam volt begyulladva, hozza se lehetett érni, felirt egy antit, nem hasznalt, utana egy het múlva egy masikat. az sem hasznalt.utana olvastam a neten h be kell dunsztolni hagymával.úgy aludtam, érdekes másnapra elmúlt, lehúzta a gyulladast.
2017. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magándokinál is voltam, szerintem az sem jobbak, mintha az SZTK-ba mennél. Ne tudd meg én már a fél internetet átforgattam ez ügyben, hogy mi lenne a megoldás...
2017. aug. 18. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum + gyulladáscsökkentő kúra 2-3 hónapig. Utána 1 hónapig cink+szelén tabletta meg prostamol vagy mi a neve. Én így voltam vele és jó lett.
2017. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csípős ételeket kerülni illetve a meleg vízbe ne üldögélj sokat, mert nem tesz jót egyik sem a prosztatának.
2017. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg sehogy sem javul akkor sajnos bakteriális tenyésztés kell. És, ha megvan a tenyésztés az alapján tudják milyen gyógyszer szükséges, hogy megölje a bacit. :)
2017. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feelgood35 válasza:

Sziasztok :)

Nekem is hosszú ideig be volt gyulladva a prosztatám.


Egy gyógynövénykivonatokból álló készítménytől azonban elmúlt a gyulladásom és a szex már nem ritka dolog többé az életemben. :)



Egyik barátommal együtt kevertük ki, ezt az egyedülálló gyógynövénykivonatot.


Nem ígérek mást csak annyit, hogy pár napra esetleg pár hétre elmúlhat a prosztatagyulladásotok.


10-20 embernek tudok adni ebből a gyógynövénykivonatból - természetesen INGYEN :)


Akik kipróbálják, tőlük nem várok mást mint visszajelzéseket, hogy hatott-e nekik a termék.


Természetesen kúraszerűen kell ezt is szedni és mellőzni kell mellette az alkohol és a fűszeres ételek fogyasztását, valamint a gerinctáji izomigénybevételeket, ami összepréselheti a prosztatát.


Én személy szerint a prosztatamasszázs ellen is vagyok, lehet segít a baktériumok eltávolításában, de valljuk be tökéletes antibiotikum nincs és masszázs nélkül egyből helyrejöttem én is, amíg masszázzsal csak sokkal rosszabb lett az állapotom.


A cél nem meggyógyulni, hisz a prosztatagyulladást számos baktérium, gomba, vírus és egyéb autoimmun betegség is okozhatja, hanem lehetőséget csinálni, hogy tünetmentesek legyünk, életvitelünktől függően napokra vagy akár hónapokra is.


Aki kér ebből a gyógynövénykészítményből az írjon a


nevessmost@gmail.com e-mailcímre


Én is rettentő kiváncsi vagyok, hogy másoknak is hatékony e ez a gyulladáscsökkentő. Én bízok benne.


Elötte nagyon sokmindent kipróbáltam én is már és ez bevállt.


Örülök, ha tudok segíteni.


Üdv: Máté

2017. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!