Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyógyult már ki innen valaki...

Gyógyult már ki innen valaki prosztatagyulladásból? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Gyógyszeres kezelés sem használ. Tünetek, égő vizelés, fájdalom, megnagyobbodás érzés. 2 éve járok orvoshoz, hol jobb, hol rosszabb.

2015. jan. 2. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az orvos első alkalommal megmasszírozta, ami kijött genny bevizsgáltatta, de nem találtak bacit.
2015. jan. 2. 16:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan aztán nincs,hogy gennyben ne legyen bacilus .

Én orvost váltanék a helyedben .

2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszeres szex.
2015. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy maszti
2015. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Javaslom, hogy a webbeteg pont hu oldalon kérdezz, itt félrevezető válaszok tömegét fogod kapni.
2015. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Jelenleg intravénásan a legerősebb antibiotikumot kapom. 10 nap múlva megírom hogy sikerült vagy nem.
2015. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Feelgood35 válasza:

Sziasztok :)


Nekem is hosszú ideig be volt gyulladva a prosztatám.


Egy gyógynövénykivonatokból álló készítménytől azonban elmúlt a gyulladásom és a szex már nem ritka dolog többé az életemben. :)


Egyik barátommal együtt kevertük ki, ezt az egyedülálló gyógynövénykivonatot.


Nem ígérek mást csak annyit, hogy pár napra esetleg pár hétre elmúlhat a prosztatagyulladásotok.


10-20 embernek tudok adni ebből a gyógynövénykivonatból - természetesen INGYEN :)


Akik kipróbálják, tőlük nem várok mást mint visszajelzéseket, hogy hatott-e nekik a termék.


Természetesen kúraszerűen kell ezt is szedni és mellőzni kell mellette az alkohol és a fűszeres ételek fogyasztását, valamint a gerinctáji izomigénybevételeket, ami összepréselheti a prosztatát.


Én személy szerint a prosztatamasszázs ellen is vagyok, lehet segít a baktériumok eltávolításában, de valljuk be tökéletes antibiotikum nincs és masszázs nélkül egyből helyrejöttem én is, amíg masszázzsal csak sokkal rosszabb lett az állapotom.


A cél nem meggyógyulni, hisz a prosztatagyulladást számos baktérium, gomba, vírus és egyéb autoimmun betegség is okozhatja, hanem lehetőséget csinálni, hogy tünetmentesek legyünk, életvitelünktől függően napokra vagy akár hónapokra is.


Aki kér ebből a gyógynövénykészítményből az írjon a


nevessmost@gmail.com e-mailcímre


Elötte nagyon sokmindent kipróbáltam én is már és ez bevállt.

Rettentő kiváncsi vagyok, hogy ti is helyrejöttök-e.

Én bízok benne.

Forduljatok hozzám bizalommal.


Örülök, ha tudok segíteni.


Üdv: Máté

2017. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!