Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez a mellemmel?...

Mitől lehet ez a mellemmel? 14/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval már lassan 2éve nő a mellem és nagyon zavar. Osztálytarsaim is cikiztek miatta, de nem zavart inkább nevettem rajta, de most jön a középsuli és félek, hogy mit szölnak, ha meglátják. Már rég nem nől a mellem, de ilyen állapptban van már és a jobb mellbimbóm keményebb lett, mint a másik. Előre is köszönöm!!


14/F



2017. aug. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lány vagy XD. De amúgy valami hormonproblènád lehet menj el szakorvoshoz ő tudja mit kell csinálni/mi a gond.
2017. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A testtömegeddel nincs összefüggésben? Milyen alkat vagy? Ha van rajtad felesleg lehet attól is nőtt. Bár biztos, hogy valami nincs rendben ha keményedik. Vagy súlyfelesleg miatt vagy hormonzavar miatt, egy doki ezért lássa szerintem
2017. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Orvos látta már, azt mondta idővel elmúlik, ha sportolok tovább. Amúgy 68kg körül lehetek és 183cm magas vagyok. 3 hónaponta járok orvoshoz egy betegség miatt.
2017. aug. 19. 00:39
 4/6 anonim ***** válasza:
gynecomastia
2017. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, nem túl nagy, csak a bimbómnál van egy kisebb csomó és ott látszik, hogy a mellem nagyobb és csúcsós...
2017. aug. 19. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy hormonokkal van valami gond. Orvoshoz kéne fordulni és kivizsgálni.
2017. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!