Bolcs vagyok kérdése:

Fitymaszukulet?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 eves srac vagyok es azzal a problemaval forsulnek feletek hogy futymaszukuletem van tudom ez eleg gaz a baratnomet is kezdi zavarni mert mivel nem tudom felhuz i ezert van hogy orakig csinaljuk hogy elmenjek es kezdek felni a dologtol hogy kesobb nem e lesz ebbol gond igazan az aggaszt a legjobban hogy amikor felhuzom faj a makkom es nem olyan konnyu felhuznom raadasul mar jartam ugy hogy veletlen felcsuszott es alig rudtam vissza huzni de ez nem lenyeges igazabol csak arra lennek kivancsi mi a gyogymod erre vagy hogy lehet kezelni a valadzokat elore is koszi

2016. aug. 23. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

14/f vagyok, volt fitymaszükületem, engem kiverésnél zavart :D.

Zuhany alatt mindig egy kicsit téptem lejjebb, kb 2 hét alatt le is jött, azután még egy picit fájt de nem annyira. (a két hét alatt is maszturbáltam.)

Nem kapu, kb 1 éve volt :)

2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
mindenképpen orvos. a házi praktikák rosszul is elsülhetnek.
2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

"Zuhany alatt mindig egy kicsit téptem lejjebb, kb 2 hét alatt le is jött..."


A leírás szerint neked nem fitymaszűkületed volt.


Kérdező, mutasd meg orvosnak. Ha így hagyod, előbb-utóbb komoly bajod is lehet belőle. Ha visszaszorul a makkod mögé, az csúnya következményekkel járhat.

2016. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es az sztk-ban (oti) van urologus vagy hova kellene mennem?
2016. aug. 23. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom hol laksz, de ha van rá mód a budapesti Heim Pál Gyermekkórház Urológiai Osztályára menj.
2016. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

5 ös,hát nem ugy van ám ,hogy csak megyek ahova akarok.

Van ám rendszerezés is az egészség ügyben .Abba a rendelőbe megy,ahova tartozik.Ez nem kivánság műsör .

2016. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Tisztelt 6-os ! Én is tudom, hogy van rendszerezés és ha az ország másik felében lakik egyértelműen nem fog Pestre menni ezzel én is tisztában vagyok.A Heim Pál-t azért írtam, mert nekünk jó tapasztalataink vannak az ottani ellátásról engem is ott műtöttek, pedig jócskán nem Pesthez tartozok.
2016. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok.. nem értem miért kell így lepontozni, hogy orvoshoz küldtem valakit, ahelyett, hogy akár felszakítsa a pcsét.. esetleg hátraszoruljon a makk mögé, mert nem tudja, hogy hogyan is működik.. nevetséges már ez az oldal..
2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nekem semmiféle hátszelem.Tény, hogy sokszor hálapénzért cserébe gyógyítanak kerültem én is ilyen helyre, de bármennyire is hihetetlen van még olyan hely is az egészségügyben ahol sokan lelkiismeretesen végzik a munkájukat, véleményem szerint ilyen a Heim Pál, ahol hálapénz nélkül is képesek gyógyítani.

Én ezzel a válaszommal ezt a vitát lezártnak tekintem.

2016. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
45%
Szia. Nekem is hasonlo volt, de én 10 évesen észre vettem. Próbáld meg tornáztatni! Engedj magadnak meleg vizez a fürdőkádba, és víz alatt lassan ameddig engedi huzogaad. Aztán egyre jobban de mindig csak ameddig engedi. Egy próbát megér!
2016. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!