Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk ti már pisiltetek állatke...

Fiuk ti már pisiltetek állatkertbe vagy vadasparkba?

Figyelt kérdés
Nem régiben jártunk a családommal a Nyiregyházi állatkertb/vadasparkba. Miután beléptunk elmentenk wc- re elvégezni a dolgokat volt normáris wc-is, de mivel elég nagy a park, és nem lehet állandóan a bejárati wc-hez szalatgálni így menetközbe is akad egy nagyobb házacska amit wc-hez lehet használni. De az valami nagyon rosszul van megcsinálva kevés benne a hely és elég nagy is a sor ami alig halad. Én is beáltam a sorba hogy megyek elvégzem a dolgom, de hát nem nagyon akart semerre se halasni. Előttem állt még két velem egykoru srác 17-18 évesek ők is már lég türelmetlenek voltak. A első srác hátra szolt a haverjának vvagy a tesójának hogy menjünk hátrébb hátha ott kilehete ngedni, meg is indulltak a wc- mögé ahol kb egy 1 méteres sáv szabadon van hagyva a keritéstöl. Én is megelégeltem a dolgot így követtem őket. Épp akkor értem oda aaz épület mögé mikor már veették elő a szrszámokat, majd így poénosan megkérdeztem nem baaj ha csatlakozok? Elmosolyoddva mondták hogy nem, így hárman szépen a wc, falát megjelöltük. :D

2017. aug. 22. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Még 1 sima parkban is fa mellett,mert sürgős volt .
2017. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
17-18 évesen ezt képes voltál leírni..?
2017. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

ott még pont nem, de ha nagyon kellene, biztos megoldanám

17/f

2017. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez 100 hogy nem a nyiregyi állatparkra vall.

Szinte majdnem minden helyszínén mindenhol van Wc,a "zöld piramisba" meg elég nagy,és sok helyes.

Egyáltalán nem kicsik a helyek...

2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen :D


16/f

2017. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennek mi értelme, hogy elmesélted?...
2017. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arról nemnis beszélve, hogy csak az ostoba parasztok csinálják azt, hogy "a ház falát,akár az aszfaltot, betont megjelölik"! Húggyal vagy köpéssel, esetleg szarral,... egyre megy, ettől bűzleni fog, és nem azért, mert az állatkertben nem volt WC, hanem azért mert igénytelen parasztok voltatok!


Eleve a sztoridnak sincs semmi értelme, amúgy is eléggé kamuszagú, de ha ilyen van, értelmes ember távolabb megy a háztól, az aszfalttól, betontól, keres egy nem szem előtt lévő fát vagy bokrot, vagy ennek hiányában egy zöldfelületet és arra brunyál, vagy köp! Az legalább beissza, míg az épület fala nem! Ment volna inkább a cipőtökre, most már lehet olyan falbevonókat kapni, ami egyenesen a cipőtökre veri vissza a saját húgyotokat!

2017. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na menj az ilyenekkel a homo rovatba, ott a helyed az ilyen sztorikkal...
2017. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ott nem :D

18/f

2017. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!