Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok maszturbálni,ha a fitymamat a makkomon húzogatom,tehát ha a fitymát lehúzom,akkor nem tudok hazzáérni a makkomhoz szátaz kézzel,de ha bekrémezem a kezem,akkor meg. Ahogy megyek lefelé,van egy perem,az is elég érzékeny. Tehát nem akartam erőltetni,ezért a fitymát húzogatom a makk alatt. Igen ám,de kicsit rövid a cerkám,a tenyerem meg hatalmas,ezért 1-2 centit,ami pedig nem hoz eredményt. Eddig ugye rámarkoltam,valamelyik nap kipróbaltam hogy csak 2 ujjamat gasznalom. Most azt volt a bah,hkgy 45 percen keresztül csináltam,és már nagyyon fájt a karom. Igazi szenvedés volt,és még a fitymám gel is csúszott a makkomra,és mivel száraz volt,nagyon fájt. A kérdés az lenne,hogy ez normális-e száraz a makkom,a fitymam is,és nem bírom rendesen verni. Hogyan csináljam? 13/F
2017. aug. 30. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval annyi a baj, hogy nagyon érzékeny a makkod?
2017. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,és aggódom hogy van valami fertőzésem. Még szűz vagyok tudtommal,ha anyukam kiskoromban nem vette el😂😂😂 vagy álmomban egy lány
2017. aug. 30. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Le kel téged szopni
2017. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előzőnek. Nem akarom hogy leszopjanak,mert tegnap este hallottam ahogy a szüleim kielégítik egymást,ami nagyon rossz volt
2017. aug. 31. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld a kádban vagy krémmel. Bármilyen testápoló jó. Mindenki igy maszturbál. Most még érzékeny a makkod, pár év múlva nem lesz az. Ne a makk alatt huzigáld hanem inkább a makkon. Csak krémes kézzel. Vagy a nyál is jó. És játssz a golyóiddal is.
2017. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, jó dolog ha leszopnak ;)
2017. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem,csak hát nincs erre alkalmas lány
2017. szept. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!