Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom lehuzni a bort a...

Nem tudom lehuzni a bort a peniszemrol mit tegyek? 15f

Figyelt kérdés
Ha merevedesem van akkor kb egyaltalan nem tudom lehuzni a bort a penoszemrol
2017. aug. 30. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Gyorsan urulogushoz. Fitymaszukulet valszeg. Es ha keson mesz el lehet korul kell metelni,de meg meguszhatod kremmel
2017. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Mit riogatod szegényt tökfeleslegesen első?

Ezt nem ilyen sietősen, kapkodósan kell megoldani, ahogy azt sugallod neki, sőt, épp így lehet valakit értelmetlenül a körülmetélésbe hajszolni, szóval legyen eszed!


Kérdező, ne elsietett, hanem inkább jól átgondolt döntést hozz, lehetőleg szakértő segítséggel, csak így lehet jó megoldást találni! Ne akárkitől kérj segítséget, csakis olyantól akiben megbízol! Lassan, de biztosan járj, tovább érsz! :)

2017. aug. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem is menj el urológiára vagy sebészetre és nézesd meg. Jobb most mint később.
2017. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valószínüleg fitymaszükületed van, nézesd meg orvossal mindenképp, mert a későbbiekben befolyásolhatja a szexuális életed is
2017. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

#2

Szerintem meg az mar boven baj ha semennyira nem tudja 15 evesen hatrahuzni. Ha neg 3 eves lenne es akk irnad az oke, de ez minden csak wm normalis, es minel hamarabb kap ra valamit annal biztosabb h nem lesz nagy baja. Mmajd veletlenul rad hallgat es egy cagy tobb ev mulva megy el orvoshoz amikor mar lankadtam sem Birja hatrahuzni az jobb? Gondolkozz mar mielott irsz.

2017. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz vele. Ő tudja megmondani igazán, hogy mi a teendő! Egyébként minden orvosi kezelést meg lehet tagadni, kivéve az életmentő beavatkozásokat! Ha megnézi egy urológus vagy egy sebész, az nem jelenti azt, hogy már esnek is neked a szikével! A döntés a tied!
2017. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

#1/#6 Én ilyen iszonyatos helyesírás mellett inkább hallgatnék a helyedben!

Egyébként sem azon a kis időn múlik, amíg normális segítséget kér a srác mielőtt orvoshoz fordul, főleg ha petyhüdten hátra tudja húzni a bőrt, szóval erről ennyit. Nekem is volt, tudom miről beszélek!

2017. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

#8

Persze koss bele a helyesirasomba,hamar masba nem tudsz. Telorol vagyok,azert sikerult ilyenre. En se azt mondtam h fel ora mulva rohanjon orvoshoz, de ahhoz h esszeru dontest hozzon szerintem boven eleg ra 2-3 nap.

2017. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is az első orvoshoz mentem 2013-ban aki szembe jött, pedig nekem másfél hónap gondolkodási időm volt előtte!!!

Mégis elrontották a műtétemet, hibázott az orvos, tényleg alaposan körbe kéne nézni és olyantól kéne tanácsot kérni aki ért hozzá!!! Aki tud tanácsot adni, és el tud indítani egy úton!!!

2017. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!