Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kielégülés után köldök mellett...

Kielégülés után köldök mellett balra fájdalom (21F)?

Figyelt kérdés

Már nagyjából egy éve kielégülés után kb. fél nap múlva köldöktől közvetlenül balra kezdődően enyhe szúró, nyomó fájdalmat/inkább csak kellemetlen érzés/ érzek(nem tudom ezt pontosan leírni), leginkább ha fekszek (főleg ha az oldalamon), valamint különböző mozdulatok közben (pl. ágyból felkelés). Két-három nap múlva ezek elmúlnak.


Azonban most nyár óta a két-három nap után is bizonyos mozdulatoknál/ testtartásban is egy másodpercre érzek egy enyhe szúró érzést (egy nap kb egyszer-kétszer, de nem minden nap). Ami nagyon furcsa az az, hogy miután ez gyorsan eltűnik, hiába próbálom ugyanazt a mozdulatot, tartást, nem jelentkezik az érzés.

(​​​​​​​Kísérleteztem azzal többször is, hogy pár hétig hanyagoltam a kielégitést, a leghosszabb kihagyás másfél hónap volt, de nem valtozott semmi.)


Tanács, hasonló probléma?



2017. aug. 31. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanács: nem ártana egy urológiai kivizsgálás, hasi ultrahanggal. Csak a biztonság kedvéért.
2017. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!