Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szervemem a bőr olyan...

A nemi szervemem a bőr olyan mintha hámlana, és viszket is, piros! Mi lehet? Gomba?

Figyelt kérdés
De ha gomba akkor miért nem múlt el,kentem canestennel,de nem segített,pedig elvileg az jó gombára!
2008. okt. 20. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Oké, viszket a nemiszervem, hámlik róla a bőr, piros is, hmm, kapcsoljuk be a tvt, "beszéljünk a hüvelygombáról" - jé egy intimgomba reklám, akkor biztos gombám van, elmegyek a patikába, veszek ilyet, kenegetem magam és lesz ami lesz.


Így készülnek az agymosott emberek.


Egy éppeszű ember:

Jé, valami probléma van odalent, megnézem a vitrint, hogy van e ott orvosi diplomám, jé nincs, na akkor felkeresek egy doktort, így nem kezelem félre a betegségemet, nem adom át másoknak és megoldódik minden problémám.


Konklúzió: fordulj szakemberhez.

2008. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,most aztán sokat segítettél!Írna valaki akinek volt esetleg hasonló?!
2008. okt. 20. 15:26
 3/4 A kérdező kommentje:

"Így készülnek az agymosott emberek!"

Jé,írt valaki akinek gondja van,hisz erre szolgál ez az oldal,sebaj,nemtudok neki segíteni,de azért csak írok valamit,ami nem segít neki,de legalább jól lehordhatom!!

Köszi mégegyszer...

2008. okt. 20. 15:28
 4/4 anonim válasza:
én a barátomnál tapasztaltam ilyet (lány vagyok) nagyon rosz érzése volt a leirtakhoz hasonló nem ment el vele dokihoz nem is kente semmivel..de pár napon belül elmúlt am valószinűleg ez gomba..:S
2008. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!