Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszér műtéte nem...

Here visszér műtéte nem életbevágó ha nem fáj ugye?

Figyelt kérdés

Nos a következő! Herevisszértágulatom van de ez már pfff 10 éve kb. :D

orvos egyszer mondta meg kell müteni stb... de nem fogom nem is áll módomban.


Kérdésem az lenne és csak normális válaszokat pontozok és csak normális válaszok érdekelnek!


Tehát gyereket így sem úgysem szeretnék ez miatt nem fogom műteni!! Más bajom lehet tőle ? Köszi előre is! :D :)


2017. szept. 5. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet trombózis, mint minden visszérnél, de nem tudom, ez mennyire gyakori. Férjemnek is van némi enyhe visszeressége, neki nem kell műteni, csak időnként visszamenni kontrollra. De azt te tudod, a te eseted mennyire súlyos.
2017. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A súlyos az klenne ha fájna nem ? Fájni nem fáj néha kicsit látszik de van amikor teljesen eltünik tehát még csúnyának sem mondható :D
2017. szept. 5. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
A tünetektől függően is lehet súlyos, de a tágulatok mértékétől, mennyiségétől függően is.
2017. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Amíg nem okoz panaszt, ne foglalkozz vele.

Nálam pl. ez úgy derült ki, hogy nem jött a baba, pedig szerettünk volna. Ha nem élnék házasságban, vagy véletlenül hamar összejött volna a baba, akkor nem is tudnék róla. És szerintem sok férfi lehet, aki ezzel él, de nem tud róla. Mert ez nem zárja ki, hogy gyereked legyen, csak az esélyét csökkenti. Egy urológus ismerősöm azt mondta, neki az enyémnél erősebb visszértágulata van - és 4 gyereket nemzett! Szóval ő sem műttette meg magát.

2017. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha felmerül a műtét kérdése egy szakembertől, de bizonytalan vagy, érdemes lehet második szakvéleményt is kikérni egy másik orvostól.
2017. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj, és kisfokú a visszér akkor nem feltétlenül műtik.

Én 20 éves vagyok, 2 hónapja műtöttek herevisszérrel, és kb 15 éves korom óta volt visszeres. Fáj is, meg nagyon ki volt tágulva a véna, szinte dupla akkora volt a bal herém mint a jobb. És műtét után pár nappal megszűnt minden panasz, már egyáltalán nem fáj, és felszívódtak a vénák, és normális kinézete van a bal herémnek is. Tehát az én esetben hasznos volt a műtét.


Mivel ki van tágulva a véna emiatt rossz a keringése a herének, és rontja a here működését, alacsonyabb spermaszámot okoz. De ez csak akkor gond, ha szeretnél gyereket.

2017. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek köszi nektek tehát ha nem szeretnék gyereket akkor nem érdemes foglalkozni vele és nem fáj igaz ? Meghalni így nem fogok ? :O A dokikban nem bizok min den szarért műteni akarják az embert! :(((
2017. szept. 5. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Azért orvoshoz néha ellenőrzésre kéne menni, és akkor nem lehet semmi bajod.

Én nem szeretnék okoskodni, de nem minden esetben műtenek egyből az orvosok, vagy legalább is nálam nem így volt. Mert amikor először elmentem orvoshoz akkor azt mondta, hogy nem műti mert változhat, mozogjak, erősödjek. Aztán 2 év múlva visszamentem, és mivel rosszabb lett emiatt műtöttek. Tehát szerintem nem minden orvos javasol egyből műtétet.

Olvastam egyszer azt, hogy ez a visszér okozhat károsodást a vesében, de ezt nem tudom, hogy mennyire igaz.

És még egy, hogy szerintem a herevisszér okozhat szexuális vágy csökkenést. Legalábbis magamon tapasztaltam h mióta megműtötték sokkal jobban kívánok mindent. De lehet h csak a fájdalom megszűnése miatt.


Gondolom még fiatal vagy, ezért szerintem lehet h most még úgy gondolod h nem szeretnél gyereket, viszont később megváltozhat a véleményed, pl a feleséged hatására.

2017. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát oké köszi :))) nem akarok meghalni ez miatt :D
2017. szept. 6. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!