Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék kérdezni egy dolgot....

Szeretnék kérdezni egy dolgot.14 éves multam 1-2 hete talán több ideje is de nem nő a péniszem, miért nem nő?

Figyelt kérdés
csak ennyi
2010. máj. 26. 14:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

köszi az infot és a biztatást=)

remélem is

2010. máj. 27. 12:51
 22/31 anonim válasza:
47%
Szia én 13/F vok,nekem 11 centi felállva és njncs g.cim,ami nagyon idegesít...már minden oszt.társamnak nagyobb és van magömlése,szal tudom mit érezhetsz...mindenki azzal menőzoik h tegnap mekkorát lőtt...de majd lesz nekünk is,de ha már van neked akk hamarosan nőni is fog:)
2010. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz semmivel!

Tök mindegy, hogy mekkora, 14 évesen, tényleg, édesmindegy, ez csak azért kellemetlen, mert te szexelni akarsz, fiatal korod ellenére.


Veres Pali bácsi neve a mai gyerekeknek nem sokat mond, pedig mondott pár jó dolgot (persze b*zizott is sokat, ami ma már nem túl píszí) és volt egy sztorija, amikor a 14 éves srác (milyen jól passzol most) az apjához megy és azt mondja neki, hogy ő már dugni akar, hiszen feláll neki.

Az apa meg azt mondja, hogy oké, akkor megyünk a k*rvákhoz, itt a slusszkulcs, te vezetsz.

"De hát én nem tudok vezetni" .....

"Na látod... a csecsemőnek is merevedése van, az még nem jelenti azt, hogy alkalmas a szeretkezésre."


Szóval, meg ne sértődj, várj egy kicsit, amíg tényleg nagyfiú leszel, hidd el, meg fog nőni, mert ilyenkor nő a legdurvábban, soha előtte és utána nem nő akkorát a férfiak pénisze, mint tinédzserkorban, nekem pont akkor kezdett nőni, 14 évesen, kifejezetten kicsi volt, annyira, hogy le se mértem, aztán utána kb kétszer akkora lett.

Az más kérdés, hogy a körülmetéléssel tönkretették, ami miatt nem igazán használható és irtó ronda (ami rosszabb, mintha használható lenne, nem fájna és nem lenne olyan ronda, mint egy nemibetegnek a foltos-kérges hámló makkal stb) úgyhogy én azt mondom, hogy várj türelmesen, persze nyilván nem kell 18 éves korodig várni, de egy nyolcadikos tényleg ne siesse már el. Már csak azért se, mert ahogy mondod, fizikai okok miatt van esély a kudarcra, másrészt aki először csinálja, annak a tökéletes és számára megfelelő mérettel is akadnak problémák, mindig. Elsietni nem érdemes, megértem ugyan, hogy akarod, megvan a vágy, de ezzel összességében valszeg te is rosszul jársz és a párod is...

2010. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsaid és jah nem 8. ba járok hanem 7.be mert megbuktattak mert ugymond Tiszteletlen voltam az igazgatóvaló meg még más egyéb okok miatt is
2010. máj. 28. 21:49
 25/31 anonim ***** válasza:

szal mégsem akkora mint 10 éves korodban

tehát már nőtt azért

és még fog is

no para

2010. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Még kicsi a farkad, az annyit jelent h korai még neked a sex! érsd meg, mivel leszel nagyobb h 14. csinálod? semmivel ez szánalmas!
2010. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj mindenképpen korai a sex,16 éves kor alatt senki sem javasolja,szóval várj vele pár évet.Eleve nagyon alacsony vagy,már 170 cm körül v. fölött kellene lenned,szóval későnérő vagy és eleve a kisebb növésűek később szoktak érni,egyébként 15-16 éves korban szokott még egy nagyobb magasság és pénisz nyúlás lenni,szóval van még bőven időd.De azt is tudnod kell hogy eleve nem mindenkinek lesz nagy pénisze.


Apád milyen magas?

Csak azért kérdem mert kb. te is akkora leszel,v. egy kicsi nagyobb,így ki tudjuk következtetni mekkora leszel.Várj még van időd és hidd el ha kezd férfi és nem kisfiú tested lenni,akkor a sex is majd jobb lesz.Nem szabad elsietni.


Szőrőd,spermád van már?Állva ekkora v. normál állapotban,ha állva akkor mekkora normál állapotban és nem volt kiskorodban valami műtéted?

Mert gyakran akinek valamilyen nemiszervi műtéte volt később fejlődik odalennt.

Egyébként 16 éves korig kell szőrősődni és spermának is mejelennie,szóval ha nincs még az se nagy baj,és ilyenkorra kell a kukinak már nem fütyire,hanem péniszre hasonlítania inkább,ha érted a célzást.

Szóval kitartást és eljön a te időd is csak várj még pár évet türelmesen.

2010. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
nem volt műtétem legutolsó információm szerint és felálva ekkora
2010. jún. 20. 20:33
 29/31 anonim válasza:
És most még mindig zavar ez az állapot, vagy sikerült megnyugodnod végre?
2010. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Van időd és várnod kell még,szóval nyugi és türelem az idő mindnt megold.
2010. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!