Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami maradandó betegsé...

Lehet valami maradandó betegségem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy anyám össze jött egy ilyen csöves szemét ládával.. és folyamatosan fenyegetve vagyunk ! Anyám nem tesz semmit a nyugalom érdekében még most sem mert fél tőle vagy nem tudom! Tehát én már lassan fél éve elköltöztem otthonról 17 éves vagyok 166 magas 49 kg tehát nem vagyok egy verekedős alkat.


Pár holmimért átmentem anyámhoz ez a f... volt otthon egyedül.. nem akart ki engedni a lakásból fenyegetett ütögetett... És meg ellöktem a kezét.


Erre egymás után 2x tökön térdelt és nagyon fáj már több mint egy napja lehet valami bajom vagy mit csináljak kb senki nem áll mellém!


pár hasznos infónak örülnék thx előre is


2017. szept. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném a rendőrségen .
2017. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsed te még fíatalkorú vagy ,és erre reagálni kell a rendőrségnek .
2017. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell ide rendőrség... mire azok intézkednek, hónapok, aztán lezárják az ügyet. Ez "csak" könnyű testi sértés, 8 napon belül gyógyul, ráadásul bizonyítani sem fogod tudni, hogy mi történt.

Kitől kértél eddig segítséget?

2017. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi de nem lehet csinálni semmit ? Anyám leszarja azt a csoes tetut valasztotta.. Amugy fáj nagyon vagyis már annyira nem de fáj be is vérzett attol felek lesz valami bajom !
2017. szept. 11. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet azóta?
2017. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
korház :s
2017. dec. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!