Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kiveritek és hugyoztok...

Ha kiveritek és hugyoztok utána, nektek is iszonyatosan csíp?

Figyelt kérdés
Kb. fél óráig.
2017. szept. 13. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem is csíp, hanem olyan mintha hólyaghurutom lenne, volt hogy be is görcsöltem, ilyenkor forró vízben ücsörgök, franc tudja mi ez
2017. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem meg olyan érzés, mintha kavicsokat hugyoznék.
2017. szept. 13. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen egyáltalán, nehezebben indul meg, de utána nincs gond, csípni nem szokott
2017. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Valószínű gyulladás, lehet prosztata vagy hólyag is, szedj rá kisvirágú füzikét, vagy cickafark tabblettákat, hatasos
2017. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ritkán vered ki, azért van.
2017. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Napi szinten kicsapom, és az elmúlt 10 évben is mindig csípett, úgyhogy nem gyulladás. Lehet savat hugyozok.
2017. szept. 13. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben csak az az érdekes,hogy mindig maszti után csíp .

Milyen anyag lehet a spermádban,ha a húgycső belsejét megmarja,a végig folyó vizelet meg csipi .

Normális esetben ilyen senkinél sem jelentkezik .

2017. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, az biztos. Egyszer volt valami vesegondom, akkor csípett így, de akkor semmi köze nem volt a kiveréshez. Most pedig soha nem csíp hugyozás után, se kiverés után, csak ha kiverem és utána hugyozok, de akkor brutálisan.
2017. szept. 13. 20:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha kivered, utána hamar menj hugyozni, mert verés után 5-10 perc után begyullasztja a sperma a húgycsövet egy kis időre és emiatt olyan mintha köveket hugyoznál.


(Régebben velem is volt ilyen, de ha hamar elmész hugyozni és nem marad sperma a húgycsőben akkor no para lesz valszeg).....(direkt fogalmaztam trágárul, hogy mindenki megértse)

2017. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!