Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet merevedési zavar/szexuál...

Lehet merevedési zavar/szexuális zavar szimpla szeretet hiány miatt is?

Figyelt kérdés

Igazából eléggé érdekes életem van, néha úgy érzem csak nekem vannak ilyen gondjaim. A lényeg annyi, hogy eddig nagyon sok barátnőm volt, néha azt érzem hogy talán túl sok is.


Ami fontos, hogy volt egy kapcsolatom ahol a szexuális teljesitményemért kritizált a lány...igaz később bevallotta, hogy nem velem volt a baj csak nem tudja azzal élvezni a szexet akit hát nem szeret. Igazából futó kalandjaim voltak csak nagyrészben, egy komoly kapcsolatom volt az is 7 hónapig tartott utána 1 maximum 2 hónaposak.


Az a bizonyos rossz párkapcsolat után 10 nővel volt ilyen alkalminak látszó viszonyom...na már most, ez a problémám régóta fennálóvá vált. Nem szoktam várni valamiért, hogy komoly érzelmek alakuljanak ki, hanem egyből haza vittem a lányokat.

A probléma azzal volt, hogy egyikkel sem sikerült szexuálisan együtt lennem csak tipi-tapi orális szex ilyesmi. Az utolsónál érezem azt, hogy ebből lehetne valami, de amikor pont megszerettem volna akkor szakitottunk igazából még az okát sem tudjuk miért.


Ő attól félt, hogy bántani fogom kihasználni vagy nem tudom én meg szimplán csak attól ,hogy ő fog átb**ni :D


Viszont amikor éreztem, hogy szerelmes leszek akkor kezdett helyre állni a dolog de még akkor is bennem volt egy bizalmatlanság.

Amúgy hozzátenném, hogy elég stresszes ember vagyok alapból.


Ezért kipróbáltam füvel egyéb kábítószerrel is, hogy úgy talán helyre jönne e...és igazából igen, akkor valahogy jobban eltudok lazulni, viszont egy drogossal nem igazán szeretnek kefélni a lányok (mármint normálisabb) lányok inkább megijedtek.


Egyébként most kezdem még csak megismerni magamat igy a kapcsolatok terén elég uralkodó tipus vagyok, túl sokat gondolkodok néha...


Amúgy meg néha azon is gondolkodtam, hogy igazából nem is velem volt a probléma, hanem hogy tapasztalatlan lányokkal voltam de nem tudom.


32 éves lánnyal veszitettem a szuzességemet és 40 évessel is voltam. A felhozatal 17-20 ra redukálódott, de nem tudtam magam ellazitani mellettük olyan kis butának tünnek.


Viszont arra is gondolok, hogy nekem van valami bajom.

Reggeli merevedésem van de nem minden reggel, spontán merevedéseim is vannak...önbizalmam az eddig nem igazán fejlődött ki, mert eléggé kivan nyalva a seggem.


Viszont akkor is folyamatosan attól félek, hogy valami szervi baj. Néha önkielégítéskor van az hogy mintha nem lenne elég kemény.


Tudna valaki segiteni valami tanáccsal? Inkább tényleg nézessem meg magamat orvossal? Nagyon régóta tervezem de félek...még csak 24 éves vagyok.


Nem tudom itt a helye ennek a kérdésnek , vagy az egészség résznél, mivel új vagyok.


Köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 14. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de a szavaid alapján valószínű, hogy pszichés alapú, mivel írtad, hogy akkor kezdődtek a gondok, amikor az a lány azt mondta, hogy csak olyan fiúval élvezi a szexet, akit szeret. De ha meg akarsz nyugodni, akkor menj el dokihoz, ha nem talál semmi szervi bajt, akkor pszichés és ezt csak egyedül vagy pszichológussal tudod megoldani.
2017. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!