Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érez irántam szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez irántam szeretet, szerelem, vagy csak szimpla barátság?

Figyelt kérdés

Volt munkatárs nőm és volt szomszédom (3 évig) a viszonyunk nagyon jó volt (szinte mint egy pár az utcán vagy a boltba sokszor meg is jegyezték hogy milyen szép pár vagyunk) szex nem volt köztünk (férje van aki egyébként nem a hűség mintaképe de tele van pénzel)a hölgy egyébként 10 évvel idősebb nálam.

Engem kirúgtak ő próbált volna segíteni hogy maradjak a munkahelyen. Ezek után költözni kényszerültem ö segített lakást keresni berendezni és új munkát találni.

Ezek után még jó darabig beszélő viszonyba voltunk.

De egyszer tudomására jutott hogy 2 lány összeverekedett miattam... (én egyiktől se akartam semmit (mert nemszeretem a balhés lányokat) ezt neki is mondtam) de ezek után megváltozott irányomba és 7-8 nap csönd következett mire én írtam egy sms-t hogy hiányzik és hogy nem akarom elveszíteni... (de a férje válaszolt...) tudom hogy nem helyes amit csinálok de beleszerettem (azóta egyébként kerül de de a közös ismerősöktől folyton felőlem érdeklődik.) Most akkor vajon érez valamit irántam???


2013. márc. 16. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2013. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg:) Ne smst küldj, hívd fel. Attól még szeretheti a férjét, hogy az csélcsap.
2013. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!