Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felnőttkori körülmetélés után...

Felnőttkori körülmetélés után milyen érzés?

Figyelt kérdés

Még nembiztos hogy műtétem lesz, azt se tudni hogy részleges vagy teljes. Körülmetélés után milyen érzés hogy nincs bőr a makkon, milyen a szex?

Főleg olyanok írjanak akiknek felnőttkorban kellett ilyen műtétet csinálni. Minden tapasztalat, vélemény érdekel. Nem önszántamból akarok menni hanem orvosi javaslatra. 22 éves vagyok.



2017. szept. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vagyok metélt, söt sokan azt mondják jó és jobb, de a múltkor egy igen hosszas beszélgetésben részesültem egy metélt fiúval akit 15 évesen metéltek, telejeset csináltak neki, fél eltávolítást is, ma 29 éves és totál romokban hever, mert annyira el van érzékenyülve a makkja, hogy nagyon nehezen élvez el... hogy a lányok nem bírják vele a szexet, mert 45 perc kemény dugással megy el csak, verni nem veri, mert nem bírja 45 percig keményen verni... hogy elélvezzen...
2017. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem felbottkent meteltek. Elso ket het volt kicsit gazos, de a makkom gyorsan megszokta a fedetlenseget. Semmi gond nincs vele
2017. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az első nem beszél mellé.Tudományosan is kimutatták mennyire igy van ez.Ez az amiről még a dokik sem beszélnek,rengeteg érző idegvégződés van eltávolitva,melynek következménye a nehezebb elélvezés .Ez miatt a hosszú szexet a nők már gyötrelmesen viselik el .
2017. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Miert lenne hosszabb a szex?
2017. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
A metélésnek ez az 1 érzékelhető "előnye" van azoknál,akik egyébként túl korán elélveznének .
2017. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"A metélésnek ez az 1 érzékelhető "előnye" van"


Meg mondjuk az, hogy megszűnik egy beteg állapot. Te úgy beszélsz, mintha ez egy hajvágás lenne vagy mi, pedig ezt egészségügyi problémák megoldására csinálják, nem azért hogy mi az előnye meg a hátránya.

2017. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is felnőttként lettem metélt. Semmi gond nincs vele. Előtte sok problémám volt, minden megszünt.

Érdekes, aki metélt az jót ír róla, aki nem annak az ismerőse hallotta, hogy valaki látott egy olyan embert akinek rossz volt. Nem érdekes?

2017. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az érdekes, hogy olyanok istenítik a metéltet, skik nem tuddják milyen egézséges fitymával az élvezet... bár egy egézséges fiúnál nehezen alakul ki csak azoknák akik olyan szinten vannak, hogy eszükbe sem jut, hogy hébe hóba fel kéne húzni! És ilyenek mondják, hogy milyen jó a metélt! Esztétikus meg hygiénikus! Röhögök :-D
2017. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzátenném: valakit sajnos anyja-apja-iskolája nem világosítja fel jól vagy letojja. Nem feltétlenül tehet róla, de legalább "magához térve" már akar tenni ellene.

Azzal pedig szerintem semmilyen baj nincs, hogy megosztják saját tapasztalatukat. Miszerint például hogyan élik meg és hogyan érzik magukat. Ez hasznos azokkal szemben, akiknek fogalmuk nincs róla és mégis tapasztalatlanul osszák az észt. Például: érzéketlen, nincs elég ideg, nem jó a szex. Én is ellent tudok ennek mondani. Minden rendben van vele, a szex intenzív érzés, és megtanultam kontrollálni. Szárazság miatt esetleg krémezni vagy síkosítani kell, de én például valamiképpen az elejétől így tettem és így könnyen hozzászoktam. Illetve ettől jobb állaga is lett a péniszemnek.

30/F

2018. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!